2009-10-18, 19:37

ABEJOTINA GYD.KVALIFIKACIJA

Nejaugi tiek parsidavę farmacininkams,o gal  žema kvalifikacija. Gavo diplomą ir tobulintis pamiršo.  Vaistus išrašo ,nedegnozavę ligos. Kadangi kyšių neturiu iš ko duot,tai nugydė ,o nuėjus pasijunti lyg būtum nusikaltėlis ir ko čia trukdai . Šąžinės ir jautrumo anei lašelio. 

Indrė (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

Supratingoji 2009-10-20, 21:18

Tas tai tiesa. Nueini lyg tycia trukdyt. Kita kart, kad ir duodi, tas absoliuciai nieko nekeicia. Apsimeta kvailiais ir tiek. Vaistus raso kaip ir sakei is niekur. Juos panaudojus blogiau buna nei geriau. O gal gali parasyt pas ka butent ejai???

Viola 2009-12-22, 17:21

Siauliuose visi pripazista, kad katastrofiska situacija su gydytojais. 23 metus draugas gyveno beveik negirdedamas, buvo tam tikri nelabai malonus ligos simptomai ir 23 metus Siauliuose jam sake, kad tai ausu uzdegimas, kol nenuvaziavom i Santariskes, kur gerai zinomas ir gerbiamas daktaras Kasinskas diagnozavo kad kaukole yra supuvusi beveik iki smegenu. ir kad jei nesikreiptu, tai jau po 6men tektu ruosti karsta. Esame jam labai dekingi uz visa ryzta atlikti tokia sudetinga operacija, po kurios net nebuvo jokiu komplikaciju, uz tai kad neuzsiima kysininkavimu ir kad su visais zmonemis elgesi vienodai, nepriklausomai nuo to kieno pinigine gali buti storesne ir taip pat uz tai jog pats asmeniskai susirupino ir nudave pylos Siauliu medikams. Tik deje jie vis dar dirba.. Be abejo gaila, kad sis zmogus isejo i pensija, bet tikrai pritrukstam zodziu kuriais galetumeme isreiksti padeka, ko turbut niekad neatsitiks Siauliuose

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.