2010-03-26, 13:50
Aviva Lietuva

ATSARGIAI AVIVA LIETUVA DRAUDINAS

Nesakysiu draustis  verta, patys pagalvokit. Apsidraudes (kaupiamasis-investicinis) esu nepilnai tris metus ir atidaves(padovanojes)sitai kompanijai 7000 litu ir dabar suzinau kad mano saskaitoje tera 700 litu. Saunus taupymo budas, ar ne. Maza to, sirgau menesi, konsultante Vida pasake, kad man ismoka priklauso, po dvieju menesiu gaunu laiska, kad nieko man nebepriklauso. Laiske nurodyta viena priezastis, kai paskambinau i Vilniu, zodiu nurode jau kita nemokejimo priezasti. Tai kam toks draudimas reikalingas. Blogiausia tai, kad kol padedi parasa ant sutarties labai miglotai pasakoja apie tai kas cia su tavo pinigai bus. Netgi apie kai kuriuos dalykus samoningai nutyli. Butu iskart pasake konkreciais skaiciais, kas bus su mano pinigais, nusikapociau pirstus, bet nebuciau pasirases tokios sutarties. ISDURE

 

Gediminas (Klaipėdos r.)

Skaitytojų komentarai

2010-03-31, 16:16

Dėl išmokų atsitikus nelaimei ar susirgus, tikra tiesa.  Randa šimtą priežasčių nemokėti. Ruošiuosi kreiptis į draudimo priežiūros komisą, iš principo. Siūlau ir Jums nenuleisti rankų.

Ligita 2010-04-01, 13:05

Buvau apsidraudusi AVIVA kaupiamuoju draudimu. Po 3 metų susirgau skrandzio opa - negavau jokios ismokos, nors zadejo. Po to nutraukiau sutarti ir gavau kapeikas. Geriau kas menesi ta suma kuria skiriat draudimui (apie 170 lt.) atsidet ir tada tikrai turesit is ko gyditis.

Niva 2010-05-06, 12:26

Va va... Vakar į darbovietę buvo atvykęs iš AVIVA toks ARKADIJUS KULIEŠAS  nu tiek  kurkė apie  Pensijų  kaupimą, kad  pyktis sukilo... Darbas  merdi, atlyginimų  nėra. O  šis  atstovas  kiša  popierius  ir reiškia nepasitenkinimą, kad  žmones  tokie  pikti . Nekiškit  pinigų į balą.

Jo 2010-05-12, 22:49

 Vienintelis patarimas, prieš pasirašydami sutartį atidžiai ją perskaitykite, o jei kyla įtarimų pasitarkite su teisininku.

:) 2010-06-15, 19:31

Pati geriausia kompanija kokioje esu apsidraudes, taip sakau, nes draudimus turiu keliose vietose ir turiu didziulius palyginimus. Buvo trauma su operacijom, tai is Avivos ismokas gavau per pus didesnes nei kur esu kitur. Taip pat ir konsultantas pasake viska ir isaiskino kuo puikiausiai, ir ko nesupratau, net zmogus per kelis kartus tai paaiskino ir gaiso su manimi laika. Ir pagalvokit logiskai, juk cia jum ne bankas, juk kokias apsaugas turite ir sakyt, kad nesikaupia....na patyliu. Aisku kiekvienas turi savo nuomone tik pikta, kad i komentarus raso tokie pikti ir viskuo nepatenkinti, o kam gerai tas patenkintas, tai as netylesiu ir pasakysiu, kad as dziaugiuosi ir esu visu 100 proc. uz sia kompanija. Si kompanija yra auksto lygio.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.