2017-04-08, 22:37
Aurimas SIBAS

AURIMAS SIBAS APGAVIKAS!!!

Aurimas SIBAS, tikras apgavikas, nenudekite!!! Pridirbo statybose broko belenkiek ir dingo su visais raktais, už darbą buvo jau sumokėta!!! Netikėkite jo ir jo draugės graziom kalbom, jie absoliučiai nieko nesugeba, tik kaulyti pinigus!!! Randasi Kretingoje,  Klaipėdoje arba Panevėžyje... Saugokitės, apmaus nepajusite...

Jūratė (Klaipėdos m.)

Skaitytojų komentarai

Romanas (Klaipėdos m.) 2018-10-23, 15:05

 Aurimas Šibas, išradingas apgavikas- Saugokitės!! Dirbo sodo namelio verandos atstatyme ir apdailoje.Pridirbo aibę broko,sugadino medžiagas.Visą laiką sugalvodavo kaip iškaulyti pinigų.Padirba bėgtinai papietauja su žmona mūsų sąskaitair dingsta,vėliau vėl pasirodo su žmona ir vaikais.Už darbą mokėjome dalimis,išleidžia pinigus ir vėl pasirodo ir taip toliau.Ant verandos išardė balkoną,ardė viską plėštinai,sugadino medžiagas ir vėl dingo.Už balkono remontą buvo sumokėta iš anksto,buvo duoti raktai nuo sodo namo,raktus po ilgalaikių skambučių po 3-jų savaičių grąžino.Buvome davę 50 eurų atvežti dizelino,pasisavino,negražino.Jis absoliučiai nieko nemoka dirbti,tik išardyti gali ir sugadinti medžiagas.Į telefono skambučius neatsako ir skolą 280 eurų negražina.Kaip rašo p.Jūratė iš Klaipėdos-Saugokitės,apmaus-nepajusite!!!

ona 2018-11-05, 10:37

 Nepirkite top shop prekių,nes jie tik bando prekę parduot nepatikrinus,o po išpakavimo nei pakeitimo ,nei priėmimo prekės galimybės nėra. Išpakavai ir viskas.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.