2009-11-20, 21:01
Andrius Paukštė

BALDININKAS ANDRIUS PAUKŠTĖ - AFERISTAS

Norime visus perspėti, kad neprasidėtumėte su tokiu meistreliu-baldininku - ANDRIUS Paukštė (jaunas vyrukas, tamsiais plaukais), jo nurodomi kontaktai: tel. 864557284, el.p: tikras.medis@gmail.com.

Skelbiasi, kad gamina įvairius baldus pagal užsakymus, padaro sąmatas.

Jis yra SUKČIUS - nieko negamina, tiesiog atvažiuoja, sudaro įspūdį, išsimatuoja viską, pažada labai greitai padaryti, PASIIMA AVANSĄ (beveik pusę sumos) ir DINGSTA... ir nei baldų, nei pinigų...

Todėl ir perspėjame, kad aktyviai skelbiasi dėl baldų gamybos.

Nezinomas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Aciu 2009-11-23, 09:01

Aciu uz perspejima. O Jums klausimas - nepasirasete sutarties? Sumai siekiant bent kelis simtus (o siuo atveju gal ir kelis tukstancius) VISUOMET darykite sutarti. Jei paslaugos teikejas atsisako sudaryti rasytine sutarti, tuomet viskas aisku...

Zinantis 2009-11-24, 11:31

Jis Jums ir sutarti sudarys ir dings i vandeni. Ir Jus nieko jam nepadarysit.

Baldų gamybos įmonė 2009-11-25, 19:32

Man atrodo, kad Lietuvoje protingam žmogui užtenka rimtų baldų gamintojų. Aišku, jei žmogus yra kuklus savo protu, jam norisi viską gauti labai pigiai, labai kokybiškai ir labai greitai. Tuomet susiranda žmogus tokį "meistrelį" sumoka pusė sumos pralaukia pusė metų, susigadina nervus, prasitampo po teismus ir nieko nepešęs eina užsisakyti baldų į normalią registruotą įmonę. Kiekvienam savas kelias į laimę.

To Baldų gamybos įmonė 2009-11-25, 23:53

"Norisi viską gauti labai pigiai, labai kokybiškai ir labai greitai" - pačios įmonės net ir būdamos didžiausios visada ieško kas pigiau tad nėra čia ko stebėtis kad ir paprastas žmogus taupo, be to argi ieškotum kokio "meistrelio garažinio" jei turėtum pakankamai pinigų kad galėtum nesukdamas smegenų nueiti į baldų saloną ir nusipirkti.  Gaminkit baldus iš pigesnių medžiagų kad pasiekti kainą prieinamą paprastam žmogui. Nors ir taip garantuoju kad vis ieškote būdų kaip pigiau pagaminti ir neabejoju kad randate, savikaina sumažinate o galutiniam vartotojui kaina lieka ta pati. 

Vi 2009-11-30, 09:26

O jis kas toks  baldininkas, o gal Balandinikas, kad toliau rasoma jog jis ir PAUKSTE

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.