2010-11-27, 22:24
Bauhof

BAUHAF APTARNAVIMAS

Tai va, tenka ir man cia truputeli parašyti. As siaip esu tikrai pasipiktines Bauhaf prekybcentro ar kaip bepavadintumet aptarnavimu. Ka galiu pasakyti, kad kioskelyje geresnis aptarnavimas ar net maisto prekiu parduotuveje geriau išaiškina. O cia nuejus į parduotuve ieskot daikto, tai tas pats kas ir lobio ieškojimas. Vaikstai aplinkui kai koks durnelis varnas skaiciuodamas. Tai va cia šiandien apsilankiau parduotuveje Bauhaf pramones g.Siauliuose Ejau ieškoti virtuvej naujo garintuvo kadangi buvo akcija. Nu nuejau aplinkui pavaikšciojau lyg ir nesimatė. Pamačiau artimiausia info budelę ir paklausiau kur jie randasi, o man tiesiog pasakė kreipkites į elektros skyriu - mes nieko nežinom. Nu, paklausiau ir nuejau i ta skyriu. Vaikstau, vaikstau vis dar nesimato. Tai nusprendžiau ju paklausti (elektriku). Man pasako tiesiog eik ten tiesiai su pirstu parodė ir pats kažkur nuėjo. Nu nuejau ten maždaug kur rode, nieko. Tai grįžau sakau, kad nerandu, tai tie juoktis pradėjo, mintyse taip nervas paeme, kad tiesa sakant nesikeikus tiesiai šviesiai pasakyt reikėjo ''iš ko čia juokies asile?'' Tai žvengdamas nuėjo ir parodė kur jie randasi. O pasorodo tie gartraukiai kažkur paluby yra. Tai ir nuėjo atgal kikendamas. Nu bet atsiprašant kas per tvarka. Tyngi subine pakelt nuo kedes? Per daug pasišilde? Nors galėtų koks žmogus vaikšciot ir padėt kaip Moki Veži nes palyginus su Bauhaf tai Moki Veži yra Microsoftas o Bauhaf kioskelis.

Anonimas (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

giedrius 2010-12-04, 21:48

aha kasininkes kaip is vidurio kaimo tujinas,lygtai butum su jom ozkas ganes,,,

pirkeja 2010-12-07, 13:07

nu taip kas ten per zmones surinkti o ypac info kas sedi isivaizduoja kad jau cia vadovai kokie susede nei paklaust galima nieko paprastos kasininkes susedusios o vaizduoja kad ojojoj stengiuosi ten nevaziuot nes lygis palyginus su kitom parduotuvem tai laaaaaabai zemas.

anonimas 2010-12-14, 15:52

Tai vo geriau yra moki vezi nelabai toli nuo bauhaf bei konsultantai vaiksto ir issaiskina viska puikiai.

Gintaras 2011-01-05, 13:52

Del tokiu menkniekiu netyngi skundu rasyt? :D 

anonimas 2011-01-24, 19:58

Kodel tureciau tynget? Kad tokia ironija yra, nuolaidos dideles, prekiu ieskokis pats.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.