2010-11-28, 14:45
BTA draudimas

BŪKITE ATSARGŪS DRAUSDAMIESI BTA DRAUDIME

 

Sveiki .Yra patvirtinančios medžiagos, kaip BTA DRAUDIMAS apgaudinėja žmones ir nepagrįstais motyvais atsisako atlyginti žalas neturėdamas tam įrodymų. Greitu metu visi Respublikos gyventojai tai pamatys televizijoje. Papasakosime plačiau, kaip BTA DRAUDIMAS sukčiauja. Eismo įvykis. Jūsų prašymu BTA ekspertas paskaičiuoja žalą. Akivaizdu, kad paskaičiuoja tokius pinigus net juokas ima. Nesutikdami su jų pasiūlymu jūs važiuojate į remonto įmonę, kad padarytų sąmatą arba kreipiates į nepriklausomą ekspertą. Tada aišku iš tikro žala palieka didesnė kelis kartus. Tuomet ir prasideda problemos!!! Draudimo kompanija atsiunčia raštą, kad pradėjo tyrimą. Tai reiškia iki 3 mėnesių mažiausiai galite užmirsti savo pinigėlius. Po to liepia jums duoti informacijos kokios jūs neprivalote tai: kur kažkada laikydavote automobilį, kur degalus perkate, kur važiavote ir dar daug ko, kur, kaip.......vėliau pati draudimo kompanija atlieka įvykio tyrimą. Aišku į kieno pusę nauda:)visur tyrimai buvo atlikti pačių BTA DARBUOTOJŲ,  bet ne tai, kad nešališki ekspertai būtų samdomi. Tada atsiunčia jums raštą ir vienas iš atsisakymo motyvų įvykis buvo ne tuo metu. Aišku jūs užpildėte deklaraciją ir išsiskirstėte.Nedarykit tokių klaidų, kvieskit policiją būtinai nors ir nėra nukentejusiųjų, rašykite į liudininkų vietą deklaracijoje policininkų vardus pavardes, kad nesakytų ne tuo metu. Kitas atsisakymo motyvas gali būti toks. Jūsų anksčiau raštu klausė, ar ant jūsų automobilio buvo apgadinimų. Aišku jūsų automobilis daužtas nebuvo prieš įvykį ir net nepagalvojate gal koks ir natūralus nusidėvėjimas buvo, pvz., nezymus įbrėžimas ir pan. Parašėte, kad neturėjo, o draudimo kompanija motyvuos, kad apgadinimai nesutampa su jūsų pateiktomis aplinkybėmis ir draudimo išmoka neatlyginsime. Nors ir vaikui aišku,kad kazkoks įbrėžimas nežymus ir galėjo būti. Patarimas rašykite ne apgadinimų neturėjo,o daužtas nebuvo. Žodžiu daug tokių specialių atsisakymų prasideda. Ot ir nepasiėmėte siūlomų kapeikų. Tada jau tenka teismų duris varstyti ir pinigus skolintis advokatams. Čia įžymusis BTA DRAUDIMAS. :) Ir niekados negalvokite, kad man nesvarbu kur draustis civilinį draudimą, labai svarbu esant tokiai situacijai ir kaltininką tampys po teismus.Dauguma Europos Sąjungos valstybėse draudimo kompanijos pačios negali tirti įvykius, nustatinėti žalas. Yra tam tikri nepriklausomi ekspertai, kurie ir esant reikalui tiria. Bet ne, Lietuvoje draudimo kompanija pasodino kelias klases baigusį ekspertą ir pasakė gaudyk ant žodžių, kas netaip žodį susijaudinęs pasakys ar nežinos kaip įrodyti, kaip anksčiau minėjau, visiem nemokėti! Kažkada baigsis tos nesąmones, negali jie reguliuoti žalų, tai žmogaus teisių pažeidimas..

VAIDAS

Skaitytojų komentarai

Kaimynas 2011-01-04, 01:03

nu tai velniava... galvojau sausio viduryje pas juos del masinos Kasko kreiptis... Bet dabar mastau kaip cia daryti... :( 

būsimas draudėjas 2011-01-15, 15:09

man irgi noras atšoko, sausio gale eisiu pas IG.  PROBLEMU NEBUVO

pastovus draudėjas 2011-02-26, 23:51

jau 6 metai kaip klientas. viskas OK !!!!! 

vieni nervai 2011-08-02, 17:55

Tai cia dar nieko, blogiau kai BTA patys pasamdo atseit nepriklausoma eksperta, "susitaria" su juo ir jis paskaiciuoja tiek, kiek jiems reikia, t.y. ne i jusu nauda, bet pagal istatyma.

Tadas Blinda 2011-08-02, 18:42

O ko jūs norite iš pigaus draudimo? Kad jis dar ir mokėtų išmokas? O iš kur jų paimti, gudročiai?
PS. Žadnas moka 10 kartų daugiau 
 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.