2010-07-29, 16:14
UAB Omnitel

DĖL OMNITEL ĮSIPAREIGOJIMŲ NEVYKDYMO IR VIENAŠALIŠKŲ VEIKSMŲ

 

Sveiki,


Š.m. liepos 16 d. man paskambinusiai OMNITEL darbuotojai pasakiau, kad sutinku, jog man į namus būtų atvežta sutartis dėl pokalbių plano keitimo į Lyderis0 ir telefonas NOKIA 5800 XpressMusic. Darbuotoja sakė, kad planas bus įjungtas tik man pasirašius sutartį ir kad sutartis bus įvykdyta per 10 dienų.

Liepos 24 d. gavau SMS žinutę, kad man įjungtas pokalbių planas Lyderis0, nors to neprašiau, pačios sutarties nemačiau.

Š.m. liepos 27, 28 d. dėl to kreipiausi į OMNITEL el. paštu.

Šiandien liepos 29 d. nemačiau nei sutarties, nei telefono. Niekas manęs neinformavo, neatsiprašė dėl susitarimo nevykdymo.

Kur sutartis? Kur telefonas?

Gediminas (Kauno r.)

Skaitytojų komentarai

vygantas 2010-10-28, 20:20

Labas visiems.Bukit malonus patarkit,kad neiilipt i ta pati s// kur buvau kazkada pries 6 metus kai bubom omni klientai.Dabar paskambino omnis(esm te 2 klientai) ir telefonu bando sutarti sudarinet.Tipo ...lt tiek ir tiek sms per menesi ir  1 gigas duomenu uz 3 lt.Na vnz suma padori apie 59.Ka daryt?Dar aparatus duoda,bet jie zinoma zenkliai brangesni nei kperkant kitur?Ka patartumete?Nebus taip ,kaip cia rasiusiai daugumai ,kade palnus ir sutarti keite nepasibaigus senai???

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.