2010-05-28, 17:03
Duruva

DURUVA -"DURNUVA"

Užsisakėme Duruvoje duris, tai taisė, reguliavo per vienus metus 3 kartus. Durų apačia išsirietė, durys neužsidaro, visur liečiasi, tragedija. Paskutiinis lašas buvo, kai paskambinom vėl į jų garantinį, ir jie pareiškė su didžiausiu džiaugsmu, kad mums liko iki garantinio pabaigos tik 3 dienos. Savininkas nedavė,  nei vienam meistrui taisyti daugiau, nei mėnesį,po to paskambino ir praneša laimingi, kad atvažiuosim.

Visus kartus, kai tik paskambinam pas juos į garantinį sumasto šimtus problemų, kad durys nekaltos, mūsų namas blogai pastatytas. Kai atvyksta tyli ir taiso, namas nekaltas, nors kaip ir jiems norėtųsi, kad būtų kitaip.

Patariu geriau niekam iš jų durų nepirkti, nors skelbiasi, kad jie labai jau dideli meistrai!!!

Ingrida (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

Prieštarauju 2010-05-31, 12:47

Susidejau bute visus langus, laukines ir vidines duris - jokiu problemu. Gal nepasiseke, brokas pasitaike arba pataupet uzsakydami duris...

Rita 2010-06-10, 16:23

As dirbu Duruvoje ir tai yra gera imone

Robertas 2010-06-30, 00:07

Truputi truksta kompetencijos: uzsakinejau apvadus, atveziau pavyzdi . Sakau nepraganykit, kad duru nereiketu vezti, nu po dvieju savaiciu skambina, neberandame pavyzdzio :)))

 O siaip tai nera labai prasta firma.

Tiesa, apvadai buvo keiciami, nes isbrinko nuo lietaus (lauko durys), o kitos firmos tokias duris tik viduje montuoja.

ANDRIUS 2010-11-06, 11:59

 

Duruva savo srities specialistai, visada pataria kas geriau. Jų paslaugomis ne vieną kartą pasinaudojau ir esu patenkintas, patariu ir jums kreiptis. Plastikiniai langai iš Salamander profilio pagaminti  Duruvos yra tiesiai iš pirmų rankų, nes jie vieninteliai siūlo tikrą Vokišką profilį. Esu patenkintas langais SUPER. Taip pat Salamander plastikinėm durim puiki išvaizda, dizainas, spalvos suderinamumas su langais, matosi patirtis langų ir durų srityje. Patariu pasikonsultuoti su jais ir patys suprasite ką aš turiu omenyje. Be to montažas atitinka kainos santykį montažinės putos kaip ir sakė Soudal belgiškos, tiesiog neturiu jokių priekaištų. Sekmes sunkiame geros firmos paieškose.

Linas 2010-11-06, 13:15

Ponia "Ingrida" labai gerai man žinoma ši problema kai statėme duris namas buvo šviežiai "iškeptas". Durys kėlėsi nuo pamato ir montuojant dar perspėjome, kad yra tokių apdailistų kurie sugalvoja kad nereikalingi kylai ir jie darydami apdaila juos pašalina tai yra didžiulė problemėlė. Kai atvažiuoji reguliuoti  ir ten apdailos padarytos plytelės išklijuotos , o kaltų jau nėra. Lengviausia paskambinti ir pasakyti durys nebesidarinėja, blogos durys, meistrai. O priežastis aiški tik įrodyti jau nebėra kaip.

Nereikia kaltinti neišsiaiškinus.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.