2009-11-06, 15:23
Flameris

FLAMERIS DIRBA PAGAL SAVO SISTEMA

Taigi apsilankius firmoje Flameris, kuri montuoja dujine iranga į automobilius, nebuvo kas priimtu uzsakymą( sureguliuoti dujas)! Meistrai užsiėmę arba neturi teisės to daryti, o reikia skambinti Direktoriui ir derinti laiką. Taigi verdiktas toks, nuvažiavus į firmą paslaugų negausi, o reikia skambinti Direktoriui, gal priims.... Patarimas važiuokite, kur gerbia klientus ir priima juos!

Robertas (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

Arūnas 2009-11-12, 13:25

Tik neskiesk čia apie flamerį, tokio direktoriaus paieškoti reikia, kuris normaliai bendrauja ir dirba kaip flamerio, tik jis nesėdi kostiumuotas kabinete užsidaręs kaip daugelis tipo direktorių, na buvo išvykęs tuo momentu ir kas čia tokio, sunku buvo paskambint ir susitarti, ar tavo tele2 sąskaita tuščia buvo.

Jo 2009-11-12, 19:56

Teko naudotis ju paslaugomis.. Likau labai patenkintas. Darbuotojai tikri savo srities profai - daugiau tokiu ir is pazystamu apie juos nesu nieko blogo girdejas, o direktorius tikrai fainas,lengva su tokiais bendraut.

Renaldas 2009-11-18, 17:18

Rimta ir gera imone Flameris, ne viena karta naudojausi ju paslaugomis ir ji dirba jau daugeli metu, labai stengiasi del kliento.

 Direktorius saunus zmogus, atsidaves darbui ir labai vertina kiekviena klienta.

Manau, gal net perdaug, persidirba zmogelis, susigadins taip sveikata....

Robke 2009-11-19, 16:46

Malonu skaityti darbuotoju komentarus.... bet klientu komentaru nematyti.

Arūnai: buvo paskambinta ir pakalbeta.... gal dar merui paskambinti?
Renaldai: Direktorius gal ir atsidaves darbui, bet darbo sistema, tai baisi .... viena syki nereikia skambinti ponui Direktoriui, kita reikia (nesuprantu) ,

jo 2009-11-21, 16:23

 as baldininkas zioply...

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.