2010-07-25, 13:30
Restoranas GRALIS

GRALIS DANUTĖ VARNIENĖ

Eilinį kartą Gralio vadovė apsisauke iki ausų.
Ne tik, kad iškoneveikė jos interjerą pasamdytus puošti žmones, bet dar ir drįso profesionaliems floristams aiškinti kaip gaminti puokštes, kompozicijas ir visas kitas floristines grožybes. Siuto, kad per mažai gėlių įdėta, nes žinoma, ji tikisi viso kalno už kelis litus. Visiems iš eilės perša savo šlamštinį turginį skonį, atsirado mat ponia "gibsofilija".. .
Dar priedas prie viso šito Gariūnų lygio ir nesumokėti visi sutarti pinigai, bet ko tikėtis iš šios "garbios" turgaus bobos bakalaurą, o gal net ir visą magistrą turinčios "asobos" su apsilaupiusiais D&G akiniais..
Žmonės, čia pasiskaičius galima drąsiai daryti išvadą, kad tiek ta skylė, skambiai vadinama restoranu, tiek ta direktorša, verti visiško 0, nes nei supratimo, nei takto, nei paprasčiausio žmogiškumo ir mandagumo nėra rasta.
Nors ko ir tikėtis... kaip liaudis sako: ar gi kiaulė gali išmanyti apie debesis?

Melija (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

Vardenis 2017-06-02, 00:55
Vardenis 1  2017-06-020  PRANEŠIMAS KETINANTIEMS DIRBTI !!! Prieš keletą dienų buvau išspirtas iš restorano nei nepradėjus dirbti. Iš pradžių kaip ir visuose darbuose, susitarėm dėl darbo pokalbio. Atvykus iš pradžių restorano prižiūrėtojas atrodė labai malonus ir šiltas. TAČIAU VĖLIAU PAAIŠKĖJO, KAD KLYDAU ! Mane bei dar vieną bičiulį norėjo apmokint darbui, mokėms, o gal tiksliau arėm, 5 dienas po 9-11 valandų per dieną, klausėm nurodymus, bet už šiuos apmokymus, o tiksliau tai darbą, mums nemokėjo. 5 apmokymų dieną atvykęs nusprendžiau paprašyti direktorės DANUTĖS VARNIENĖS, darbo sutarties kopijos, tačiau ji atsisakė ją duoti, nes esą esu dar tik mokinys, tada paklausiau ar galėčiau pradėti dirbti anksčiau, sutikimą gavau ir buvau labai apsiždžiaugęs, bet veltui ! Atvykus kitą diena kuomet sutarėm pasirašyt sutartį, savininkas pasakė, kad aš su kolega esam nebereikalingi ir gražiai pasiuntė :) Taigi neapsigaukit, restoranas pats puikus, tačiau, jei norit pradėt dirbti, galit būt išnaudoti ir išmesti ;) Tad rekomenduoju aplenkti šią darbo vietą, kol nepasikeis savininkai. Sėkmės ;)

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.