2010-08-24, 13:15
Ieskom.lt

"IEŠKOM.LT" DARBO SKELBIMŲ TINKLAPIS BEDARBIŲ APGAUDINĖJIMAS

Ieškodama darbo Panevėžio kontakte radau skelbimą, kad ieškoma valytoja, pasiskambinus atsiliepė malonus vyriškis ir pasakė:"Mes atranką vykdome per "Ieškom.lt" darbo skelbimų lentą.

Ir turiu ten užsiregistruoti norėdama rasti darbą? Kaip vėliau paaiškėjo, tai laikraštyje buvo sudėti fiktyvūs skelbimai: Vairuotojui, valytojai, sargui, statybininkui, vertėjai, apskaitininkei ir t.t. su numeriais 865752593("Ieškom.lt" reklamos vadovo telefonas), 865752591 dar kažkokio jų darbuotojo telefonas nes galas skiriasi tik per du skaičius nuo reklamos vadovo. 841598051("ieškom.lt" būstinės telefonas), kad nukreipti žmones į šį portalą pakelti jo lankomumui ir registruotų vartotojų skaičiui! O Iš virš tūkstančio esančių darbo pasiūlymų tikri gal tik kokie 50 ir tai vargu, nes daugiau visi fiktyvūs paskelbti neegzistuojančių kompanijų ir t.t.

SAUGOKITĖS IR NEPAKLIŪKITE ŠIOMS APGAULĖS PINKLĖMS!

Vitalija

Skaitytojų komentarai

Algirdas 2010-09-16, 09:52

Taip, pats registravausi šiame tinklapyje tikėdamasis greičiau surasti darbą, tačiau užsisakęs

darbdavių kontaktų peržiūra sumokėjau nemažai litų, o naudos jokios, tik fiktyvių darbdavių, arba pasenusių skelbimų kurie buvo patalpinti gal prieš pusę metų!

Komentatorius 2010-10-06, 17:02

Nusišnekat, gal šiek tiek ir painus valdymas, prie kurio pripratus viskas ok, bet apgavysčių nematau, o jei ir yra tai manau tokio pobūdžio portalai neatsako už varototojų skelbimus...Geriau eikit varyt ant tų kurių reikia, o ne ant tų kurie bando užsikabinti ir kurti darbo vietas

dpdainora@gmail.com 2012-10-23, 12:54

 

Nesiartinkite prie Albino Daukinto. Turėsite problemų keliolika metu i prieki. Labai neatsakingas, nepareigingas žmogus. Nesiskaito nei su vienu iš žmonių. Jei tik jaučia, kad gali pasinaudoti, taip ir padarys apsuks kiekviena aplink savo pirštą. Daukintas galvoja, kad atsakomybes už tokius dalykus nėra, jis labai apsirinka. Kiek žmonių yra nuo nukentėje!  Susiburkime ir rašykite viska apie ale direktorių UAB Mersoil Albina Daukinta. Rašykite viską visose svetainėse.
 
lidinkie 2014-01-08, 17:08

 na jus  panele dainora patylekit  ko nepasiskelbet kad kai pas jo dirbot girtoklevot kad jam nuostoliu daug padaret uz smeista teks atsakyti

dpdainora@gmail.com 2018-11-11, 03:45

 

 Nuo 2012 metų Albinas Daukintas nesugebėjo visiškai įvykdyti teismo sprendimo nutarties iki dabar 2018.11., tai darbo užmokesčio neišmokėtų lėšų. Tai yra 4000 litų, tada litai buvo.

Tuo metu kaip dirbau ponas Daukintas nuomavosi patalpas aiškus už jas nemokėjo nuomos, kolektyvas po penkių mėnesių buvo išprašytas iš patalpos. Daukintas tame net nedalyvavo. Su darbuotojeis neatsiskaite.Tais metais išsireikalavo iš darbo biržos subsidijas, kurias pasisavindavo . Apgavo darbo birža kad įmonė Mersoil dirba, bet tuo metu buvo sustabdyta veikla. Isidarbinusi Sodroje rodė, kad dokumentai sutvarkyti. Po pusės metų nieko Sodra visiškai nerodo ir jokie mokesčiai nebuvo mokėti. O paaiškino įvyko taip kaip yra, nes ponas Daukintas nepristate laiku dokumentų į Sodra. Su tiekėjais neatsiskaitydavo. Firmų su skirtingais pavadinimais internetejo pilna,  jis kaip direktorius. Adresai keičiasi kaip kojinės. AMEN

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.