2010-01-17, 16:38
Prekybos tinklas Norfa

ĮSPĖJU

Gerb. Norfos ir kitų parduotuvių pirkėjai, Norfos parduotuvėje-- (silpnai sūdytos silkių file ) tai eilinis pirkėjų išdūrimas -silkė labai sūri ir neskani, neaišku už ką mokam taip brangiai.

rytis (Telšių r.)

Skaitytojų komentarai

Moteris 2010-01-18, 23:01

sveiki, na nezinau kaip jums, bet man tai viskas tvarkoje su sia parduotuve.

Geros silkes, o kam nepatinka manau yra ir kitu parduotuviu.

nusivyles pirkejas 2010-01-19, 08:52

na jau norfa tai baisi palikusi netvarka visur.manyciau kalta valdzia,pardavejos jau nuo nuovargio pasneketi vos begali,kraupus vaizdas norfose,nebesinori uzsukti,pastovei eiles turi stovet nes kasos nedirba,o lentinos tai is vis baisios,norejau nusipirkti uogienes tai kraupu vaizda pamaciau ,buvo slovikai suduze ,kiti suruge isbege ,lentina tai baisi,nuo lentinos atplesti negalejo slovika nes pridziuves buvo,tai pasirinkau kita prekybos centra,kai palyginau kainas tai ten net korteles nereikia pigiau gaunasi.

Pirkejos-vyras 2010-01-19, 23:53

Siandien zmona Bruklino 'NORFOJE' pirko Krekenavos 'Seimininkes' farso kuris buvo pagardintas 'sudo' gabaleliu. Taip kad pries gamindamos[-i] pirmiausia pamaisykite ir isitikinkite kad nebutu pagardinti nereikalingu 'prieskoniu'. 

To pirkejos-vyras 2010-01-20, 18:40

Taigi į faršą visas mėsos atliekas sudeda. Nusipirk mėsos, sumalk ją, tai žinosi, ką sumalei ir ką valgysi :)

Tadas 2010-02-02, 12:09

 Pritariu, kad pusgaminius perkantys tikrai prisiperka visokio brudo, reikia juk parduotuvėms kažkur iškišti besibaigiančio galiojimo produktus :) Tikra nepatariu pirkti mišrainių, faršo ir t.t. Aš tai darau labai retai, nors žinoma ne visada būna blogi produktai, bet dažnai..

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.