2010-04-02, 16:33
Justrama

JUSTRAMA (BALDŲ MIXAS) NEVYKDO UZSAKYMU


2009m. gruodžio 19 dieną UAB JUSTRAMA filiale BALDŲ MIXAS (priešais saulės miestą) užsisakėme sekciją. Buvome maloniai aptarnauti, gavome užsakymo sutartį, kurioje JUSTRAMA įsipareigoja įvykdyti užsakymą laikotarpyje nuo 1 men. iki 3 men. Deja praėjo jau daugiau kaip 3 mėn., o užsakymo taip ir negavome. Vis skambinome patys ir buvo žadama "kitą savaitę "TIKRAI" parveš". Net pati direktoriaus pavaduotoja VAIVA GELEZINYTE pažadėjo, kad sekcija bus pristatyta šią savaitę. Atsakinga darbuotoja, 03.30d. "numetė" trumpą skambutį (liaudiškai tariant majaką). 04.02 vėl padarė tą pat. Turimus Justramos darbuotojų numerius palyginau su "majakintojos". ATITIKO. MAŽA TO, KAD IŠSEKINTA KLIENTŲ KANTRYBĖ, DAR ŽAIDŽIAMI VAIKIŠKI ŽAIDIMAI. Ketinu kreiptis į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Esmė čia ne užmokėtas avansas, o tyčiojimasis iš žmonių kantrybės ir pasitikėjimo šia firma. NEREKOMENDUOJU NIEKO NIEKADA UŽSISAKYTI IŠ JUSTRAMOS, nes vargu ar sulauksite užsakymo.

Evelina (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

As 2010-04-25, 23:12

Na, mes ir pirkome is sios firmos sekcija, ir prieskambari, kainos aukstos buvo, o kokybe kai atveze supykde... brokuota atveze, ir vel teko 2 sav laukt, kol sutvarkys ta dali... tikrai vieni nervai, kai jau ka uzsakineji, visada lauk broko...

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.