2010-04-26, 22:30
Krantas

KLAIPĖDA, TAIKOS PR. VĖTRUNGĖS PASAŽAS, BUTŲ NUOMOS AGENTŪRA " KRANTAS " NEAPSIGAUKITE.

 Atsiranda dauguma žmonių, kurie ieškosi nuomojamų butų. Kai žmonės neturi laiko, dirba ir pnš. jie tiesiog nukeliauja į Butų nuomos agentūras PVZ "KRANTAS" , kurios jiems "palengviną" darbą ir padeda susirasti norimo tipo būstą. Jiems tereikia įmokėti tam tikrą pinigų sumą , tiksliau 60lt ir pnš. visur įvairiai. Firma jiems teikia kontaktus su tais asmenimis, kurie nuomoja butus. Bet kartais būna ir atvirkščiai, įnešęs pinigus turi primygtinai prašytis, kad tau siųstų adresus, o tiksliau, firma, kuri žada rūpintis, jog Tau būtų parūpinti kontaktai, Tave pamiršta, PVZ "KRANTAS". Kai Tu į juos kreipiesi, jie tiesiog Tave ignoruoja arba atsiunčia vieną, kitą numerį (apskritai tau netinkamą)  ir vėl pamiršta tave, o tada kartojasi vėl tas pats procesas. Teko nukeliauti į svečius pas šią agentūra, likau nustebęs, kokios "malonios moterys ten dirba, tave "Stipriu" tonu  pasitinka, į tavo pateiktus klausimus dar "stipresniu" tonu atsako, o galop, kai tu pasirodo be esąs teisus, tos mielos moterys, tiksliau viena "VIRŠININKĖ", tave maloniai grūda pro duris. Ar taip elgiamasi su savo klientais iš kurių firmą gauna pajamas ir tuo labiau gerus arba šiuo atveju BLOGUS atsiliepimus. Likome labai pamaloninti šios įmonės, firmos atsakingais darbuotojais.

 

BŪKITE ATSARGŪS, NORITE PRARASTI PINIGUS, GAUTI BŪTENT "REIKIAMUS" KONTAKTUS"DĖL BŪSTO, KREIPKITĖS Į KRANTO FIRMĄ, JI JUMS "PADĖS".

Agentūros adresas:

Klaipėda, Vėtrungės Pasažas, Taikos Pr. 12 aukštas.

NEAPSIRIKIT, menkas patarimas.  

Numeriai, kuriais nesikreipti 867727653 , 867015333

Klientas (Klaipėdos m.)

Skaitytojų komentarai

Lina 2010-05-09, 20:38

Autorius saunuolis, jokiu budu nesikreipkite i Kranta

Inga 2010-05-26, 12:41

Aciu uz puiku pranesima!! Nesuprantu, negi teisiskai neimanoma is ju atimti licenzijos, gi pilna nusiskundimu!!!

Saulius 2010-05-27, 09:31
Ji
Saulius 2010-05-27, 09:34

Jie dabar perejo reklamuotis i www.ve.lt    Prasom paziureti kiek jie daug visko ir pigiai turi

Loreta 2010-06-07, 16:57

Apginsiu sita agentura! Neseniai per ja radau sau buta nuomai, su drauge ten nuomojames...Dave sarasa ir jau trecias butas tiko. Jei nemokat ieskot ir norit uz 200 gauti triju kambariu buta su dziakuzi, tai net pats Dievas nepades :)))))

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.