2009-11-05, 08:31
Kompiuterinis langas

"KOMPIUTERINIS LANGAS" - NEMOKŠŲ LIZDAS

IĮ "Kompiuterinis langas" net šiais laikais, kai galima prisirinkti gerų specialistų laiko vien nemokšas.

Net darbutojų ieško ne specialistų, o studentų. Iš http://www.kli.lt/index2.php?do=41

Visada laukiame: darbščių ir norinčių tobulėti studentų

Viekšniuse kompiuterių tinklo veikimas priklauso vien tik nuo kažkokios valytojos, kuri, išeidama iš darbo išjungia maršrutizatorius.

Normalus administratorius perdarytų sistemą taip, kad niekas be jo žinios nagalėtų prisiliesti prie jungiklio, tad KL administratoriui Ignui Buračui akivaizdžiai trūksta kompetencijos.

Net pradedantis kompiuterastas sugeba susikonstruoti tokią sistemą, kuri pati praneša apie išjungtą maršrutizatorių, galų gale, Ignai, ar esi girdėjęs apie tokį stebuklą kaip UPS? Prie būna dar ir programinė įranga, kuri gali pasiųsti 'meilą', kai tik dingsta elektra. Vilniuj mokinukai, dirbantys administratoriais pasidar, kad ir SMS žinutę gautų, nes elektroninis paštas -ne lygis. Tau tikriausiai irgi nelygis, bet iš kitos pusės :)))

Kadangi įmonė turi net Vadybininką ryšiams su juridiniais asmenimis Marių Brilių, galima pridėti kad ir tas "nafig reikalingas", jei nesugeba susitarti su įstaiga, kurioje laiko maršrutizatorius, kad reikalui esant būtų galima ten patekti.

Apie klientų aptarnavimo personalo lygį pasako tokia istorija. Kai pasiskundžiau, kad negaliu niekam prisikambinti ir pranešti, kad dingo ryšys, pasiūlė siųsti elektroninį laiška .

 

Tomas (Mažeikių r.)

Skaitytojų komentarai

Studentas 2009-11-05, 15:57

Mes juk dirbam uz "aciu", tai ir priima mus i visas istaigas :)))

Studentas 2 2009-11-25, 23:18

Tomas pats turbut gimei jau baigęs studijas ir kompetentingas viskam, beje  kai kurie dar prieš stodami į universitetus apie kompiuterius išmano nė ka prasčiau nėi tas kur baigęs. Šiaip aš nesuprantu pačio skundo, negi pasirinkus įmonę iš kurios pavadinimo susidaro įspūdis "garažiniai" tikies kažkokio kosminio aptarnavimo, speju juos pasirinkai dėl pigių paslaugų    Rėziume: spjauk ir rinkis kitą interneto tiekėja juk rinktis šiais laikais yra iš ko. (P.S. tik nepamiršk pasidomėti ar ten nedirba studentas koks  )

BUVES 2010-01-14, 14:40

Mazeikiuose irgi ...kompiuterių tinklo veikimas priklauso vien tik nuo kažkokios valytojos, kuri, išeidama iš darbo išjungia maršrutizatorius...AKURAT 

Oi vargau su jais ir prisimenu kaip bloga sapna...

po pirmos perkunijos puse Mazeikiu lieka be inteneto.Rezutatas man asmeniskai sudegino 3 tinklo plokstes ir viena routeri

Asilu kompanija!!!

Plungiskis 2010-04-19, 07:34

Tik kuo toliau nuo tokiu tiekeju, ne kompiuterinis langas, o "Gaidys", dziaugiuosi atsijunges

Semtex 2010-05-21, 12:26

Ha :D Man ir buvo panasi istorija, tinklas nuolatos "trukinedavo" (ismesdavo po 4-6 time out'us) kas kokias 10 min :D Skundziaus kiek begalejau, keite jie ten switchus ir kita bruda, state servus, bande atsekt is kur trigdis ateina, atejo pas mane i namus po darbo kazkoks vaikinas vos uz mane nejaunesnis, sako "turi veikt", ijungiu "pingosvaidi" o ten kosmaras guobu gatveje :D Sakau "tai ka man daba daryt?" Tas guzcioja peciais, sako nezinau, padarem viska ka galejom :D Kita savaite uzsisakiau, kad Roventa pajungtu, ir manau jei Roventa islaikys savo dabartine paslaugu kokybe, as ja naudosiuos iki gyvenimo galo :D

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.