2017-05-26, 11:11
Lietuvos draudimas

LIETUVOS DRAUDIMAS MULKINA ŽMONES

 Noriu papasakot apie AB "Lietuvos draudimas" žmonių mulkinimą, sudarant draudimo sutartis atidžiai skaitykite draudimo taisykles, nes ten ir slypi pati apgaulė. Draužiantis sveikatos ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimu galite likti ir be sveikatos ir be draudimo išmokos, nes yra tokių punktų, kur žmogus patyręs traumą ir pateikęs visus dokumentus susijusius su įvykiu vėliau sužino, kad pagal traumų lentelę iš draudimo taisyklių, jei jis draužiasi pirmą kartą LD priklauso tik 1 MGL dydžio išmoka (38 eur), nepriklausomai nuo to kiek jis įmokų sumokęjo, už tokią sumą net pas chirurgą konsultacijai neužtenka (kaina apie 60 eur.) visi tie procentai nuo maksimalios draudimo sumos tik akių dūmimas norint pritraukti daugiau draudimo įmokų mokėtojų. Taip kad jei draudžiatės LD liksit tik su suskilusia gelda... Gėda kompanijai.

Remigijus

Skaitytojų komentarai

Nesidraudžiu LD 2017-10-19, 22:21

 Lietuvos Draudimas skirtas senoms močiutėms, kurios nežino kitų draudimo firmų ir nuo tarybinių laikų draudžiasi tik čia.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.