2018-04-06, 22:54
Lino busas

LINO BUSAS APGAVIKAI

Pagal įprastus minimaliausius paslaugų kokybės standartus LinoBusas gali geriausiu atveju būti įdomus žmonėms, kas neturi nieko veikti ir gaišinti laiką bei nervus. Siunta iš Lietuvos pamiršo atiduoti, tokiu būdu sugaišo pristatymas visą savaitę, kad sulauktum siuntos. Nelabai malonu, nes reikia imti papildomas laisvas dienas ir kaboti visą dieną ant telefono. Nepamačius skambucio vairuotojai, kad ir susitarus pravažiuoja pro šalį. Sutarta paimti siunta patylom pastato prie durų ir nieko nepranešę palieka Jei išaiskėja, kad visgi reiks 5 km nukrypti nuo kelio. Suruoštą siuntą tuomet tenka dėti kur nori ir laikas ponų sulaukti tampa prarasta darbo diena. Taigi, žmonės nepatinks jūsų adresas, jums paliks apsukę ratą siuntą prie namų durų ir nieko nepraneš! O Jei siunta nuo durų prapuls - ieškok vėjo laukuose! Čigoniškas mentalitetas, nerimti ir nepatikimi vairuotojai. Vedėjas nusimuilina prasidejus problemom! Gaila, didelis lietuviu ratas buvo iš pradžių susidomėję LinoBuso paslaugomis, nes daug kas turi giminaičiu, po to kių nuotykių visi su humoru nedabrendusiomis LinoBuso paslaugomis stebejosi! Todėl paslaugų siūlyti kitiems nesiimu. Linkejimai iš Vokietijos!

 

 

 

 

Pali

Skaitytojų komentarai

Irma Kubilius 2018-06-03, 15:11

 Nezinau,kas ir ko jums nepristate (o gal esate konkurentu firmoje dirbantis asmuo),bet as esu sia imone labai patenkinta.kraustemes is LT,vyrukai ne tik atveze daiktus,bet ir sunese i virsu (4 auksta),ir kate atvaziavo be jokio streso.labai dekinga sitiems vyrams.Tikrai gera firma.Operatyviai suorganizavo persikraustyma.tad su mazu vaiku mums teko pasirupinti tik lektuvo bilietais :)) Didelis ACIU Jums

Na 2018-06-07, 15:55

 O man neskambino vairuotojai paimti iš vokietijos nors buvo sutarta,sumaišė numerius,taip sakė.Paskambinau vadovui,sako numerį perdaviau,turėjo jau skambinti.Davė vair numerį,paskambinu,sako o mes jums kitu numeriu skambinam ir ieškom kur jūs dingot.Nepasako kada atvyks,laukti tenka lauke kelias valandas,arba nesugeba laiko nustatyti,genda busas,tenka po servisus trintis.Perduoda keleivius kitoms firmoms

Zaneta 2018-07-04, 23:48

 Vaziavau i Vokietija , veze vairuotojas Deividas. Likau labai patenkinta.Vaikinukas mandagus, paslaugus ir savo darba atliko labai gerai.

Laima 2018-11-06, 23:15

 Sveiki,  nežinau kas ir kuo nepatenkinti,  bet aš  šios  įmonės paslaugomis naudojausi 2018.11.03.Vykau iš Vokietijos į  Lietuvą ir likau labai nustebinta vairuotojų Lino ir Virgio paslaugumu visos kelionės metu. Autobuse ideali švara, vairuotojai punktualus,  lengvai bendraujantys ir nerealiai paslaugūs. Važinėju tuo maršrutu dažnai,  bet šiems vaikinams 10 balų  su pliusu. 

Gerda 2018-12-14, 09:57

 Noriu pasiteirauti kiek tasiu prie saves galima veztis? Ir nuo kiek yra jos apmokestinimos? Aciu

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.