2010-11-12, 13:59
Švogerių baldai

MELAGIAI, PAZADUKAI

Užsakėme pagaminti sofą-lova bendrovėje "Švogerių baldai" Darbdavys pristato savo gaminius kaip ypatingos kokybės Deja, teko nusivilti atliktų darbų kokybe, beto ir vadovu Almantu Martinkum, kuris pažadėjo asmeniškai atvykti apžiūrėti ir įvertinti, kaip atrodo gaminys. Bet atsiuntė darbininką, kuris apžiūrėjęs viską, žadėjo perduoti apie kokybę vadovui. Bet taip nei skambučio, nei apsilankymo nesulaukėme. Sofos-lovos kraštai visi garbanoti, blogai sutempta medžiaga, apačioj - pradeginimo žymė, bruseliai nešlifuoti, skersinis sutrūkęs.Todėl ateityje ,,Švogerių baldų'' paslaugomis nesinaudosiu ir kitiems rekomenduoju gerai pagalvoti įsigyjant baldus,gaminamus greitai ir iš pigios žaliavos.Ar tikrai jums to reikia?

 BE TO kiek man žinoma (pakalbėjus su atvykusiuoju) p. Žydrūnas neįsidarbinęs.

Anukas (Klaipėdos m.)

Skaitytojų komentarai

gedlitas 2010-11-16, 19:06

Sveiki -na man ir su jais nepasisekė - ir vėl ta pati problema - jau antra syk kviečiu - išsitampo audinys - tai pirma kart vaziavo 2 sav - dabar jau  greit 3.....

Jurgis 2011-02-06, 18:56

Turbut labai brangiai mokejote uz baldus, kad tokius aukstus reikalavimus keliat. Pirkit grafuose ir problemu neturesit, o dabar nusiperka sofas uz 499 lt ir verkia kad viskas blogai. Juk norit kainos, tai siuksles sudeda ir parduoda... Mokekit 2000 lt uz sofa ir verkti nereikes.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.