2010-03-16, 23:00
Dalius Titas

MELAGIS

teko susidurt su Titu, apsisaukelis ir melagis. Visiskas statybos ir remonto darbu neismanymas. Matytumet kaip padare remonta, truksta zodziu, gailiuosi ir rankas nusigriauziau iki alkuniu, kad ji samdziau - ISTISAS BROKAS-BAISU, nebuvau mates tokio speco. Ir dar ant medziagu isdurineja. Panaudojus jo darbo rezultatus ir vaizdo medziaga butu galima isleisti knygute, kaip nereiktu dirbti statybininkams. Vienintelis dalykas ka jis sugeba tai graziai ciulbeti, kaip cia greitai ir puikiai pavyks remontas, daugiau nieko.

Nukentejes

Skaitytojų komentarai

Arunas 2010-03-26, 10:32

Nezinau kaip kitieks zmonems, bet pas mane liux padaryta ir grazu zmonems parodyti. Gal cia yra kita medalio puse? Pavyzdziui: nemokami pinigai, issidirbinejimai, gal konkurentu pavydas ir t.t.. negali zmogus tiketi vien apkalbomis.

SEKMES VISIEMS

Nukentejes 2010-04-22, 23:14

Arunai galiu pailiustruot nuotraukom konkreciom o ne apkalbom, koks TITAS specas, vemt norisi, plyteles rodos su dantim atkastos, plyteles apacioje tarpo nera, o virsuje jau 10 mm tarpas ir taip toliau. Meslas, o ne remontas.

Igor 2010-06-30, 00:12

Nors ir sena čia tema, bet prisijungsiu prie jūsų komentarų. Aš su Daliumi buvau susidūręs ir likau visiškai patenkintas jo vadovaujamos įmonės darbu. Dėl medžiagų kurias jis pristatė nieko blogo negaliu pasakyti nes nenusimanau ar geros ar blogos, bet kainite truputi permokėjau. Bet čia problemos nematau, nes mano galva tai ir yra verslas perparduoti (jei klientas nesugeba pats pasirūpinti)
Aš sakau ŠAUNUOLIAI Jūsū įmonė.
Aš tavimi patenkintas.

petras 2010-07-14, 21:18

tai tu igor matyt  vienoda teksta i visus komentarus varai .ryskiai esi pasamdytas to mulkio tito

Carlo 2010-08-01, 10:55

Zmones apie ka jus kalbat, tokius linciuoti reikia. As pas pona Tita, uzsisakiau plastikinius langus 2009 metu gruody dabar mes turim 2010 metu rugpjuty, pervedziau pusantro gabalo avansa, o langu nemaciau. Telefonu nebeatsako, sedi prisisikes ir ka toki galvoji, suprasti negaliu turi zmogus zmona, dukra ir izdarineja nesamones tokias. Smegenu nerasta. Gaila man jo.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.