2019-09-07, 21:35
Auksine gile

MODELIU AGENTURA AUKSINE GILE I DALIS

Kiek zinoma, kad Auksine gile arba Julius Pozareckis facebooke pasikviečia būsimą modelį nusižiūrėjęs Facebooke. Jų urvas randasi Ozo g. 4, Vilniuje, Lietuvos kino patalpose.Tel. 868428386. Atvykus liepia užpildyti anketą, kad išsiaiškinti, kokio pobūdzio nuotraukos domina modelį. Vėliau vyksta pokalbis ir daroma fotosesija ir tik poto jei fotografui "patiks" ir ras bendrą "kalba" su modeliu, pasirašomas kontraktas. Kiek suprantama iš Kiros atsiliepimo matavimai daromi esant visiškai nuogai, neatmetama versija, kad tuo pačiu metu daromas ir video irasas, kuris manomai persiunčiamas busimiems "klientams", galbut modeliui net neįtariant. Tačiau, neaišku ar nuotraukos kurios daromas prieš pasirašant kontraktą ar po kontrakto yra visiškai pašalinamos ar ne. Jeigu vienos merginos pabūgsta, kai prašomos fotografuotis nuogomis, tai kitos sutinka paklusti fotografui, kadangi jaučiasi įsipareigojusi, nes gi užpildė tokią svarbią anketą. Kas su tom nuotraukom vėliau daroma neaišku. Kiek žinoma joks puslapis, neva kur jie talpina nuotraukas, kad jas išsirinktu potencialus "klientai" neegzistuoja arba teigiama, kad dar nesukurtas arba kuriamas. Žodžiu labai painu.
Klausimas koks tikslas ir kam tos nuotraukos adresuojamos, ar naudojamos ištikrųjų? Ar merginos nėera visaip kitaip išnaudojamos, prieš savo valią ar dirbtinai stumiant prieš savo valią?

Kiros atsiliepimas: https://www.efoto.lt/forumas/atsiliepimai_apie_auksine_gile

Modelių agentūra ir jos metodai
Toks eilinis sukciavimas vyksta visame pasaulyje - 95 proc. visu modeliu agenturu principas panasus. Penki procentai agenturu i kurias sunku patekti, zinoma, taiko kitus standartus ir saziningai moka pinigus.
95 proc. visu modeliu agenturu principas, kad Tu turi moketi, kad taptum modelis -  taisykle numeris vienas ir ji yra vienintele, atminkit busi modeliai visiems laikams!
Paprastai kalbant telefonu su tokiu agenturu sekretoremis, kurios kaip taisykle buna moterys, nepasakoma konkreciai su kokiomis agenturomis dirbo ar dirba. Bet ivardina, kad turi be galo daug uzsakovu. Be to,  dazniausiai kviecia per facebooka ir nieko neuzsimena, kad reikes moketi. Atvykus dar papraso uzpildyti anketa, del dar didesnio ivaizdzio sukurimo. Anketos buna ivairiausios, vardas pavarde, adresas, kokio stiliaus nuotraukom gali pozuot. Zinoma, kad erotinems pirmenybe ir ant to jus pushins vadovas, nes jas ir taip nesunku prastumti internete, kurios tam tikruose portaluose taps labai viesos.

Natasha

Skaitytojų komentarai

. 2020-07-17, 03:17

 Buvau ir aš įsipainiojus į šią ,,kontorą" kaip modelis. Jokių nuotraukų ar atlygio neesu gavusi. Vien pagyros, kad esu labai perspektyvus modelis ir pažadai. Kur mano nuotraukos keliavo geras klausimas ir kiek iš jų paaipelnė. Sukčių sukčius be jokios gėdos jausmo.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.