2010-08-23, 11:24
Laisvalaikio dovanos

NEPATIKO LAISVALAIKIO DOVANOS

Padovanojo draugės "Laisvalaikio dovanos" dovanų kuponą - plaukiojimą jachta "Venta" su burėmis  Trakuose, sutarėm su vairuotoju laiką, teko derintis prie jo, o ne tada, kai mano visi artimieji galėjo, išplaukėm, ir vairuotojas Rimas užvedė variklį, su tuo birbalu plaukėm aštuoniese susispaudę 6 vietų jachtoje 50 min. vietoj 1 val. kaip nurodyta kupone, per tą birbimą negirdėjom, ką tas Rimas pasakojo, apie buriavimą nesuprantamais žodžiais, likom labai nepatenkinti, pasirodo galėjom plaukti daug didesne ir patogesne jachta, ir pigiau. Patariu nepirkti dovanų per tarpininkus Laisalaikio dovanos, o susirasti informacijos internete ir tiesiogiai tartis su pramogų tiekėju.

Laima (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

LaisvalaikioDovanos.lt 2010-08-30, 16:48

Laba diena, Laima,

pirma noreciau paklausti kodel su siuo nusiskundimu nesikreipete i mus? Mes visada issprendziame visas kilusias problemas kliento naudai. Antra nelabai supratau skundo esmes - Jums nepatiko jachta, kapitonas ar kazkas kito?

Del kainos - musu visos nurodytos kainos yra lygiai tokios pacios kaip ir pas paslaugu teikejus. Konkreciai Jusu atveju prie jachtu yra lentele kurioje aiskiai surasytos visos plaukimu kainos ir jos yra lygiai tokios pacios kaip ir pas mus. 40 minuciu plaukimas kainuoja 80Lt., o 1 valandos plaukimas kainuoja 120Lt.

Pagarbiai,

LaisvalaikioDova nos.lt
Projekto vadovas
Rokas Cerniauskas

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.