2017-03-05, 15:36
Uosių takas

NEREKOMENDUOJAMA KAVINĖ UOSIŲ TAKAS KĖDAINIUOSE

Kokybė neatitinka kainos santykio 17 eur/ asm., plius privaloma iš jų pirkti po du butelius stipraus alkoholio ir šampano. Už tokią kainą Kaune ar Šiauliuose galima padoriai ir skaniai su geru aptarnavimu atšvesti jubiliejų. 2015 metai maistas buvo skanesnis ir stalai „lūžo“ nuo jo. Patalpa netvarkinga, sienos aplaistytos. TUALETAS!!! Kažkas baisaus. Šeimininkai sako: “jis neturėjo būti atidarytas.“ Bet visgi buvo ir veikė, net popierinio rankšluosčio iš pradžių nebuvo, vėliau atsirado, vadinasi jis veikė, o kad ir neturėjo veikti ar mūsų tai rūpestis. Tuolete skelbimas, cituoju:“Gerbiami kavinės „Uosių takas“ lankytojai, Kaip smagu, kad mus supa švara. Tam reikia tik šiek tiek pastangų…Gerbkime save ir kitus, palikdami po savęs švarią aplinką: popierių mesti tik į šiuklių dėžę, tvarkingai naudotis vandieniu plaunant rankas, nepalikti netvarkos. Ir visiems mums bus daug maloniau naudotis paslaugomis. Dėkojojame už supratingumą ir pastangas! Kavinės administracija.“ Vėliau savininkė sakė, kad reikėjo kitais tualetais naudotis, eikit pažiūrėkit, paveiksluokite. Ėjom naudojomės ir kitais, bet tik tada, kai mūsų pagrindinis buvo užimtas. Savininkė apsimelavus, vakaro pabaigoje vyrai apsistumdė tarpusavyje, bet aistros buvo greitai numalšintos, tai savininkė atbėgo ir šaukė, kad iškviesta policija ir jau važiuoja pakeliui, nors vėliau patvirtino, kad norėjo tik pagąsdinti. Lauke atseit triukšmaujama, nors iš tikrųjų žmonės ėjo tik parūkyti ir normalu, kad garsiai kalbant atrodo, kad triukšmaujama, nors buvome privačioje teritorijoje ir laikas nesiekė net vidurnakčio penktadienio vakarą. O melavo todėl, kad sakė, jog skambinėja kaimynai dėl triukšmo. Užsiimant tokia veikla, kaimynai turi būti informuoti iš anksto, bet aišku to nebuvo daroma. Kavinės tikrai NEREKOMENDUOJAME!!!

Vitalijus (Kėdainių r.)

Skaitytojų komentarai

Selina Kuprytė 2018-05-30, 08:02

 Jums nepatiko,patiks kazkam kitam. Jei buvo per brangu reikejo neimt niekas nekisa per prievarta

Tomas 2018-08-20, 12:22

 Barmenės garsiai ištarta frazė: "Sugalvojo, ku*va, čia visi vienu metu atvažiuoti valgyti". Tuo metu buvo 12:10 dienos metu. :) 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.