2010-07-31, 14:59
Prekybos centras Kubas

PARDUOTUVEJE KUBAS PASENE PRODUKTAI

Siulau nepirkti sioje parduotuveje, ypac maisto produktu. Karta pirkau pieno produktu kurie gryzus namo pasirode sugede... Veliau dirbau firmoje kuri KUBUI esanciam Lyros gatveje tiekia maisto produktus ir suzinojau, kad jie perspausdina galiojimo terminus. Tai tiek.

Arcturus (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

kubo pirkeja 2010-08-10, 20:45

koks šmeižtas! Pati esu nuolatinė pirkėja ir visada nusiperku šviežias prekes, esu labai patenkinta, nes čia daug pigesnės prekės, o ir akcijų labai daug ir tikrai labai pigiai. Labai džiaugiuos pardavėjomis, kurios sunkiai dirba, bet maloniai aptarnauja - tikrai nusipelnė didesnių algų.

Be to, kaip jos gali perspauzdinti goliojimo terminus, juk kai kurie taip įspausti, kad ir labai norėdamas nepertaisysi. Čia vien tik šmeižtas. Gal pats tą pieną kokią karštą vasaros dieną nešiojais, tai ir sugyžo.

Ačiū pardavėjoms už nuostabų aptarnavimą!

Sėkmės ir kantrybės darbe.

titas 2011-02-05, 16:14

 

nuolatinė pirkėja 2011-04-18, 10:15

Prašyčiau nenusikalbėti,nes NUOLAT apsipirkinėju Lyros Kube. Parduotuvė kaip parduotuvė.Galėtų būti didesnės patalpos ir pasirinkimas kaip Kubas Bazėje :)

O produktai normalūs,kainos mažesnės nei Maxėje,akcijų neblogų būna.

O pardavėjos tai tikrai labai fainos,sukasi kaip bitutės,paprašius,net prekių išgrabstomų palieka,nueina į sandėlį ir atneša papildymo,ar išvaizdesnių vaisių ir daržovių.

Tikrai už,kad algą joms pakeltų,kad nepabėgtų :D

ana 2011-06-21, 14:33

na,kad kube pasenes maistas tai pima kart girdziu tiesiog patariu pasiziuret laiko galiojima, jei pasibaiges galiojimo laikas tai nepirkite ir nebus nusiskundimu

as 2011-08-22, 16:21

KUBAS - geriausia parduotuve Šiauliuose:) Tiesiog malonu užeiti į KUBAS parduotuves.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.