2018-02-06, 10:45
Švaros broliai

ŠVAROS BROLIŲ PLOVYKLŲ APGADINIMAS

Buvau girdėjęs apie "Švaros brolių" tunelinių plovyklų apgadintus automobilius, bet tikėjau, kad tikrai netvarkingi automobiliai tik apgadinami... kol neapgadino man pačiam - atlupo durų apdailą. Aišku užpildžiau pretenziją, gavau neigiamą atsakymą ir dar tokį: "Jeigu Jūs turite pretenzijų dėl mūsų, kaip paslaugų teikėjo veiksmų, teisės aktų nustatyta tvarka galite kreiptis į vartotojų teises ginančias institucijas." Gaunasi padaro žalą, nusispjauna į klientą, o aš kaip nukentėjęs dar turių teisybės ieškoti teisme?

Žodžiu aš apšalęs. Toks aptarnavimas ir tikėjimas savo teisumu tik LT "verslininkų" galimas. Iki šiol ploviau reguliariai 2 automobilius. Linkiu bankrutuoti. Tam pritartų vis didėjantis ratas nuskriaustų vairuotojų.

Gediminas Talacka (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Buvęs klientas 2018-03-05, 22:11

 Man nuplešė stogo apdailą ir KAPOTĄ ATLENKĖ!!!!! Sustojo ties kapotu ir stiprus vėjo putiklis atlenkė kapotą Į kita pusę. Kapotas reno kangoo atsidarineja atvirkščiai.

klientas 2018-03-07, 12:22
Nuplėšė numerį ir stogo apdailą.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.