2017-01-04, 10:02
ScreenShop.lt

SCREENSHOP.LT

Telefono ekraną nusprendžiau keistis pas juos, nes pasakė kiek pigesnę kainą. Vėliau supratau, kad skūpus dvigubai moka. Atėjus į ScreenShop Žalgirio gatvėje, pasakė, kad gali užsakyti tik ekraną juodam telefonui (maniškis baltas), kadangi realio skirtumo tarp ekranų nėra, tik vieno kraštai balti, kito juodi, tai sutikau. Tačiau atėjus atsiimti telefoną, buvo uždėtas ne juodas, o baltas ekranas. ‘Suradom baltą’ – pasakė pardavėjas, o man beliko apsidžiaugti. Džiaugiaus lygiai pusę dienos, kol ekranas suskilinėjo, nors nešiojau priekinėje kišenėje kaip ir visi normalūs žmonės. Buvo savaitgalis, tai į ScreenShop’ą nuėjau tik pirmadienį, iki ko telefonas spėjo įskilti dar vieno vietoje. Pasakius, kad nekokybiškai sutaisė telefoną, nes jo ekranas pradėjo skilinėti kaip plonytis ledas, screenshop’as jokios kaltės tame neįžvelgė – apkaltino, kad pats suskaldžiau. Taigi žinokit, kad Screenshop’e jums gali įdėti vienkartinę dalį ir po to dar nepripažinti kaltės. Geriau jau pataupykit pinigus ir eikit kur kitur telefonų taisyti.

Arminas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Piktas 2018-02-19, 21:35

 jo ten problemu ir as turiu visa menesi gedimo neranda ir manau patis jie ten tuos komentarus raso nes visi labai geri atsiliepimai o pabandikit parasyt bloga tai jo net nebus ten

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.