2010-02-05, 07:53
Prekybos tinklas Norfa

ŠIUKŠLYNAS NORFOJE

Vakar uzėjau i Šiauluose esančia Vytauto g."Norfa" vaizdelis buvo "pritrenkentis". Drabužiu skyriuje betvarkė, jau "Gausos" parduotuvėse nereikia taip knistis ir ieškoti. Kas ant žemės numesta ir sutrypta, o skelbimai apie išpardavima išmėtyti bet kur, tai radusi vaikiškus marškynėlius, dar padorius, nusinešusi prie kasos, o ten negavau nuolaidos kur skelbe - sumokėjau brangiau. O maisto skyriuje tai nieko iš vis suprast negalėjau. Kas ten, kur ir kas padeta, kur kainos, o kvapas tai tik pasitraukt greičiau liepė. Prie kasos vaizdelis negeresnis: kasininke sėdi murzina, suplyšusi net nemalonu kaip tave tokia aptarnauja. Žinoma kalta valdžia nes reikalavimai nežmoniski, nebespėja pardavėjos. Tai jau Norfa su tokia tvarka dar daugiau klientu praras.

Siauliete (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

Tomas 2010-02-06, 12:45

Aš taip pat atkreipiau dėmesį į "murzinas" pardavėjas :)

Daina 2010-02-13, 19:56

Ne tik Vytauto gatveje esancioje Norfoje siukslynas. Visose Norfose Siauliuose siukslynas ir visos pardavejos murzinos, tiksliau ju apranga visada purvina.

Rasa 2010-03-17, 16:24

Visose Šiauliu Norfose baisi netvarka. Žuvininku gatvėje nusipirkau apipelijusi pyragą, kai paprašiau grazint pinigus -  numete kaip šuniui ir dar pabumbejo, kad galiojimas nepasibaiges.

Haha 2010-03-29, 11:39

Issiprausia murzes tegu savo snukucius

Ausma 2010-05-16, 19:21

 

Nepasakyčiau apie NORFĄ Pramonės gatvėje, kad būtų betvarkė, visos kitos tai tikrai, ypač VYTAUTO gatvėje tikra kiaulidė. Teko prekintis ryte tai nebuvo nei kasininkių nieko. Paklausus kur kasininkės (administratorė, ar kas kita) buvo atkirsta palauk. Laukiau apie 10 min., nesulaukus palikau prekes ir išėjau, nes negaliu vėluoti į darbą.........

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.