2010-12-10, 22:25
Kalvarijos vaikų teisių tarnyba

SKUNDAS APIE KALVARIJOS VAIKŲ TEISIŲ DARBUOTOJAS

Turiu nusiskundimą Kalvarjos vaikų teisių darbuotojomis.Musų 2010.11.11 numirė mama, liko 2 nepilnamečiai mano broliai ir sesutė su girtaujenčiu tėvu. Aš po mamos mirties pranešiau kalvarijos vaikų teisių darbuotojoms apie šią seimą ir pareiskiau norą pasimt savo brolių ir sesutės globa. Broliai iškart pareiskė nora, kad su tėvu gyvent nenori, bet į tai Kalvarijos vaikų teisių darbuotojos netsižvelgė ir paliko gyventi su tėvu. Po mamos mirties pirmą kartą pasigėrus tevui aš pati nuvykau pas kalvarijos vaiko teisiu darbuotojas ir pranesiau kad tevas girtauja. Nuvykus tevo nebuvo (RASTAS GIRTAS) mano broliai palikti buvo vieni, man liepe juos pasimt savaitgaliui pas save. Pirmadieni jie buvo sugrazinti tevui. Antra kart pasigerus tevui pranesiau Kalvarjos vaiku teisiu darbuotojoms, kad tevas vel girtauja, pazadejo nuvykt. Bet mano ziniomis nuvyke nebuvo ne ta diena, nei kita. Kalvarijos vaiku teisiu darbuotojos grasino, mano broliam jai dar karta pranes, kad tevas girtauja juos paims i vaiku namus. Mano ziniomis tokiu dalyku isvis negalima sakyt mazameciams ir dar labiau ju gazdint, nes liepe tevui atimti telefonus, kad su manim nesusisiektu ir neleistu vaziuoti pas mane.Tai ar toks turi darbas but vaiku teisiu darbuotoju, jos turi gint padet, saugot suteikt gerove vaikam, o ne taip.Tokias darbuotojas reik atleist is darbo.

Sanata (Marijampolė)

Skaitytojų komentarai

braske 2011-04-18, 13:55

 ypac Ciupliene niogt reikia is tu vaiku teisiu tarnybos,nes ji nesuvokia kas yra vaiko interesai,kas yra vaiko teisiu konvencija,kas yra pats vaikas.geda,kad Kalvarijoje dirba tokie neisislavine darbuotojai

rugile 2011-06-08, 13:09

mu istikruju apie ciupliene nieko gero pasakyt neina nes jai visai netinka toki darba dirbt oska kazkokia vyt iste

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.