2017-11-30, 18:00
UAB "Strielčių lentpjūvė"

STRIELČIŲ LENTPJŪVĖ

Labai nusivyliau strielčių lentpjūvės įmone. Priimant užsakymą aptarta briketų kaina, įskaitant ir transportavimą.  Sutarta pristatyti briketus antros savaitės bėgyje, kai susidarys didesnis užsakymas, mano miesto kryptimi. Praėjus dviem savaitėms, pasidomėjus, patikino, kad šios (t.y. trečios) savaitės pabaigoje atveš. Tuo patikėjau, bet ir vėl likau nusivylęs. Nes paskambinus trečiąjį kartą, praėjus tai savaitei, pagaliau išsiaiškinau, kad atveš tik tuo atveju - jeigu pats susimokėsiu papildomai už atvežimą (kas anksčiau buvo įskaityta į briketų kainą), arba laukti kai susidarys didesnis užsakymas ta kryptimi. Taip belaukiant gali praeiti ir žiema. Nemanau, kad mano užsakymas labai  mažas, du padėklai  (beveik dvi tonos). Todėl nelabai suprantu, kodėl žmogui tokios informacijos neteikia vos tik paskambinus pirmą kartą? jei žino, kad į tolimesnes vietoves veža rečiau, nebūčiau sukęs galvos ir nelaukęs tiek laiko. Daugiau šia įmone nepasitikėsiu.

Anonimas (Marijampolė)

Skaitytojų komentarai

pirkejas 2018-01-20, 20:37

Su briketų ir kito kuro tiekimais taip visada. Retas kuris laikosi pažadų. Beje 2 padėklai tikrai nėra daug ir jiems pelno lieka nekažin kiek.

Tik strielčių lentpjuvės briketų niekam nesiūlyčiau, praeitais metais analizavau jų produkciją. Tiek sutarkuotų baldinių ploksčių  ir dar su plastiko gabaliukais dar niekur nemačiau. Bent plokštės iki dulkių kai sutarkuotos - tokiu atveju nebeatskirsi, kai stambesniais gabaliukais tereikia paardyti ir visą sudėtį kuo puikiausiai pamatai.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.