2017-11-30, 18:00
UAB "Strielčių lentpjūvė"

STRIELČIŲ LENTPJŪVĖ

Labai nusivyliau strielčių lentpjūvės įmone. Priimant užsakymą aptarta briketų kaina, įskaitant ir transportavimą.  Sutarta pristatyti briketus antros savaitės bėgyje, kai susidarys didesnis užsakymas, mano miesto kryptimi. Praėjus dviem savaitėms, pasidomėjus, patikino, kad šios (t.y. trečios) savaitės pabaigoje atveš. Tuo patikėjau, bet ir vėl likau nusivylęs. Nes paskambinus trečiąjį kartą, praėjus tai savaitei, pagaliau išsiaiškinau, kad atveš tik tuo atveju - jeigu pats susimokėsiu papildomai už atvežimą (kas anksčiau buvo įskaityta į briketų kainą), arba laukti kai susidarys didesnis užsakymas ta kryptimi. Taip belaukiant gali praeiti ir žiema. Nemanau, kad mano užsakymas labai  mažas, du padėklai  (beveik dvi tonos). Todėl nelabai suprantu, kodėl žmogui tokios informacijos neteikia vos tik paskambinus pirmą kartą? jei žino, kad į tolimesnes vietoves veža rečiau, nebūčiau sukęs galvos ir nelaukęs tiek laiko. Daugiau šia įmone nepasitikėsiu.

Anonimas (Marijampolė)

Skaitytojų komentarai

pirkejas 2018-01-20, 20:37

Su briketų ir kito kuro tiekimais taip visada. Retas kuris laikosi pažadų. Beje 2 padėklai tikrai nėra daug ir jiems pelno lieka nekažin kiek.

Tik strielčių lentpjuvės briketų niekam nesiūlyčiau, praeitais metais analizavau jų produkciją. Tiek sutarkuotų baldinių ploksčių  ir dar su plastiko gabaliukais dar niekur nemačiau. Bent plokštės iki dulkių kai sutarkuotos - tokiu atveju nebeatskirsi, kai stambesniais gabaliukais tereikia paardyti ir visą sudėtį kuo puikiausiai pamatai.

Prienietis 2019-04-03, 12:30

Sveiki, vargstantys konkurentai pavyduoliai! ????✌????Striel Jūs tik dirbkite taip sąžiningai ir taip atsidavusiai darbui, kaip Strielčių lentpjūvė, tai visas pasaulis nušvis kitomis spalvomis! Strielčių lentpjūvė NIEKADA negamino iš plokščių briketų ir negamins!!! Jie perka TIK aukščiausios kokybės pjuvenas ir broko jiems neįsiūlysi!!! Nes turi sąžinę prieš klientus ir prieš savo daugiametę įmonę! Tu iš Marijampolės ir ale pirkėjau, kodėl pasivadinot anonimais?! Nes skleidžiate melą!!! Karmos minuso taškai už šmeižimą  

Pastovus klientas 2019-04-03, 12:54

 Sveiki. Norėčiau paneigti du pirmuosius komentarus. Strielčių lentpūvė per daugelį gyvavimo metų( berods šiemet 25 metai), nė kart nenuvylė mūsų, nei mūsų kaimynų. Esame pabandę iš kitų įmonių ir tikrai teko atsiprašyti Strielčių lentpūvės. Pristatymas visuomet laiku ir keliantis nuotaiką, o  briketųkkokybėi ideali.Sėkmės! 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.