2018-07-12, 19:14
Tiks langai

TIKS LANGAI

Labai nusivyliau "Tiks langų" kokybe. Vadybinikė ir technikas kompetetingi ir supranta savo darbą, bet meistrai, kurie montuoja langus visiškai be kompetecijos ir langu kokybė labai prasta. Mestrai atvežtus langus sumetė tiesiog ant žvyro ir atrėmė į murą. Montuodami sugręžiojo visuose kambariose grindis pažeisdami medinio namo garso izoliacija. Iš Kauno atvažiavęs įmonės atstovas teigė, kad tai nieko bloga, juk tai juodgrindės. Bet juk niekas nežino kas po jomis sumontuota (elektra, santechnika, signalizacija ar kt.). Langų rėmai, varsčios labai subraižyti. Paprašius pakeisti subraižytus langus naujais - man atsakyta, kad jei subraižymo nesimato už trijų metrų atstumo, tai vadinasi jie nėra subraižyti(brokuoti). Tai va, jei jums tinka langai subraižytais rėmais tai užsisakykite "Tiks langus", nes šitie langai būtent Jums ir "tiks".

Alina (Klaipėdos m.)

Skaitytojų komentarai

Tiks langai 2018-07-16, 15:15

 

Gerb., Alina,

Norime informuoti, kad į Jūsų nusiskundimus reagavome ir reguosime, tačiau norime atkreipti ir Jūsų dėmesį, jog atliktus darbus priėmėte be jokių pastabų ir apie languose aptiktus įbrėžimus informavote vėliau. Nepaisant to, kad įbrėžimų ant langų atsiradimo laikas tiksliai nežinomas, įmonės atstovas atvyko pas Jus, su tikslu įvertinti Jūsų nusiskundimą ir esant reikalui atlikti langų kosmetikos darbus, tačiau neleidote nieko daryti. Pažymime, kad smulkių įbrėžimų šalinimas yra normali praktika ir tam egzistuoja šių darbų atlikimui skirtos priemonės (valikliai, tirpikliai, poliroliai ir t.t.). Jei Jūs atsisakote mūsų geranoriško pasiūlymo pašalinti nežinia kada atsiradusius langų įbrėžimus, tuomet galite langų kosmetikai skirtų priemonių įsigyti mūsų įmonėje arba specializuotose parduotuvėse ir šiuos darbus atlikti savo jėgomis.

 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.