2010-10-04, 18:54
Transmeja

TRANSMĖJA - EPOGĖJA

Gaila, kad šioje kompanijoje taip nesiskaitoma su darbuotojais, dirba arogantiškų ciniškų vadovų kolektyvas, kuris nepažinęs ir neįsigilinęs į darbuotoją skuba jį atleisti kaip tai daro tarptautinių pervežimų direktorė Asta.

Vairuotojai dirba kaip paskutiniai šunys ir gauna juokingas algas iš kurių vėliau vos ne pusę atskaičiuoja už kurą ir t.t. Žinoma vairuotojas gauna pridedamus juokingus vadinamus "Juodus" kuriuos reiso ataskaitoje pateikia jo vadybininkas įrašęs atitinkamą sumą dokumente "Išlaidos" kurią turės gauti vairuotojas nuo kurios nebus mokami mokesčiai valstybei.Šį juodos buhalterijos dokumentą jis perduoda atsakingam piliečiui  Vadybininkui Algiui, kuris ir sutvarko visą šį nešvarų reikalą.

Kaip pvz. Vairuotojas gauna 80$ juodais už sienos praėjimą, o kiek įmonėje vairuotojų, o kiek sienų yra pravažiuojama per mėnesį?

O kiek įmonė turi padirbtų "CEMT" leidimų? Gal vertėtų atsakingoms institucijoms užsiimti šiuo reikalu ir vieną kartą iškratyti nuodugniai visas transmėjos mašinas su Italų pareigūnų pagalbą

ir rasti padirbtus leidimus?

Justas

Skaitytojų komentarai

Artūras 2010-10-11, 19:07

parasykite atitinkamoms instutucijoms ispurtys

Natalija 2011-02-13, 21:17

Sveiki.Toki rasta reiketu parasyti FNTT.Kiek zinau pranesti apie vykdoma nusikalstama veika galima ir anonimiskai.Nenusileiskit ir nestumdys.Sekmes

romualdas 2012-01-25, 15:01

pasinaudojau Natalijos patarimu ir apie šios įmonės veilą naudojant ETMK parašiau VKTI , kad ištirtų.

ETMT -  (Liaudyje vadinamas CEMTU)tai leidimas.....

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.