2017-05-19, 11:00
UAB Kraleks

UAB KRALEKS - APGAVIKAI

Norėčiau atkreipti visų būsimų darbuotojų ar klientų (mano atveju, aukų) dėmesį, į įmonės UAB „Kraleks“ vykdomas atrankas bei jų organizuojamus mokymus.

Mano patirtis

Su manimi susisiekė Neringa Sabonaitytė ir pasiūlė darbą UAB „Kraleks“. Atrankos pokalbio metu visa informacija pateikiama, tarsi per miglą, tačiau daugiausia buvo kalbama apie sveikatos produktų pardavimą įmonėms. Produktas kažkoks sveikatą gerinantis, lyg oro difuzorius, tačiau nei karto nėra tiksliai įvardinamas. Pasirodo, kad tai „Librex“ firmos dulkių siurblys, kainuojantis išskirtinai daug. Jų internetiniame puslapyje www.sveikatra.lt paieškoję info apie produktą, niekur nerasite žodžio siurblys. Mokymai buvo organizuojami nuotoliniu būdu, už juos atsakingas buvo mokymų ir pardavimų vadovas Mindaugas Cvilikas, medžiaga buvo siunčiama dalimis. Baisiausia yra tai, kad jų kaina yra 150 eur., kuriuos dėja, sumokėjau, o turinys visiškai neatitiko mano lūkesčių ar elementaraus profesionalumo. Taip pat buvo sudaryta iliuzija, kad komunikacija pagrinde vyks su juridiniais asmenimis, o pasirodo, kad su fiziniais naudojant aukšto įtaigumo prezentacijas. Neturėjau jokio noro bendradarbiauti su įmone, kurios tikslas yra apgauti, suklaidinti, įvilioti darbuotoją į jų pinkles. Todėl norėjau nutraukti mokymų sutartį, susigrąžinti pinigus ir atsisakyti dirbti. Tačiau susisiekus su minėtais asmenimis šioje įmonėje man buvo atsakyta, kad tik tęsdama ir praėjusi pilnai mokymus, įrodžius savo įsisavintas žinias (nufilmavus daugiau nei valandos prezentacinį monologą) bei atlikus "n" prezentacijų bei pasirašius bendradarbiavimo sutartį, galėsiu atgauti savo sumokėtus pinigus! Vartotojų teisės tokio tipo skundų nenagrinėja, taigi liko vienintelė išeitis – paduoti juos į teismą.

Taigi, buvau apgauta UAB „Kraleks“, kurioje dirbo Neringa Sabonaitytė, Mindaugas Cvilikas. Ne tik likau be darbo, bet ir praradau pinigus.

Apgautas (Kauno r.)

Skaitytojų komentarai

tas pats 2017-07-01, 14:25

tas pats ir man buvo su jais.  

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.