2017-11-20, 13:37
UAB Laiptukas

UAB "LAIPTUKO" VADOVAS AGNIUS VOBOLIS

Apie tai, kaip vis dar naudojamasi žmonių patiklumu.


Dar 2015-ųjų metų vasarą, dėl didelės darbų apimties, buvo kreiptasi pagalbos į UAB "Laiptukas" (dirbtuvės įsikūrusios Kaune, Juozapavičiaus pr. Nr. 7), kaip į subrangovą, kuris, pagal pateiktą projektą, gali per nustatytą terminą pagaminti iš metalo laiptasiją, ir ją sumontuoti pas klientą. "Laiptuko" vadovas Agnius vobolis pasakė, kad su užduotimi susidoros laiku ir kokbiškai.

Nedaugžodžiaujant:

Laiptasija išėjo ne pagal pateiktą architekto projektą, o pagal kažkokios automatinės programos (kuria A. Vobolis naudojasi, nes "taip jam patogiau") brėžinius, todėl nesuderinama su kitais, jau pagamintais ir laukiančiais montavimo, laiptų komponentais - pakopomis, turėklais, apdailos elementais (pagamintų pagal originalųjį projektą). Tvirtinimo į grindis ir į perdangą vietose - neatitikimai. Viskas kliba, siūbuoja, laiptasija kreiva-šleiva... (vaizdo medžiaga iš objekto: https://www.youtube.com/watch?v=tzOIb8QO7_c ).
Dalis atlygio jau buvo įteikta Agniui Voboliui.
Klientui pareiškus pretenzijas, A. Vobolis pažadėjo ištaisyti broką, t.y. pagaminti ir sumontuoti kitą laiptasiją pagal anksčiau pateiktą užsakovo projektą.
Deja... Darbas liko neatliktas. Nuvykus į UAB "Laiptukas" dirbtuves, Agnius Vobolis pasiūlė klientą (citata) "siūsti nach..." ir "stumti ragą" (yra audio įrašai), nes, anot jAgniaus, ir jį patį ne kartą taip buvo apmovę.
Užsakovui nesutikus su tokia Agniaus Vobolio "verslo politika", UAB "Laiptukas" vadovas, vis dėl to, pažadėjo per mėnesį pagaminti laiptasiją.
Po mėnesio Agnius Vobolis pradėjo slapstytis: į skambučius ir sms neatsakinėjo, dirbtuvės - pastoviai užrakintos.

Medžiaga buvo perduota Panemunės PK.
Video medžiaga patalpinta Youtube (nuoroda matote aukščiau).
- - -
Dar kartą teko susidurti su UAB "Laiptukas" nekokybišku darbu viename objekte Vilniuje. Anot kliento, pradėti darbai atlikti nekokybiškai ir neužbaigti.
Kai tik buvo išsiaiškinta, kad "darbą atliko" UAB "Laiptukas", savo ruožtu, buvo atsisakyta ką nors taisyti, ir pasiūlyta perdaryti. Deja, klientas tam nesiryžo.
- - -
Trečią kartą su UAB "Laiptuko" šešėliu teko prasilenkti jau 2017-ųjų vasarą (Karkazuose, Kauno raj.), kur klientas prašė pagalbos: sutvirtinti klibančią laiptasiją, klibančias pakopas, ir pakeisti kažkieno jau pradėtus montuoti klibančius turėklus, kurie tikrai buvo pagaminti neprofesionaliai, ir pradėti montuoti nemokšiškai (vaizdo medžiaga iš objekto: https://www.youtube.com/watch?v=Imzohs5rT9M ).
Apžiūros metu, klientas ir prasitarė, kad laiptasiją pagamino ir sumontavo UAB "Laiptukas", pakopas - UAB "Laiptukas" rekomenduotas stalius, o turėklų "meistrą" irgi rekomendavo tas pats UAB "Laiptukas".

Šiuo atveju, nekokybiškai atliktų darbų trūkumai - pašalinti: pakopos sutvirtintos ir restauruotos, padarytas principialiai naujas turėklų projektas, pagal kurį pagaminti ir sumontuoti nauji turėklai, kurie, savo montavimo koncepcija, sutvirtina klibėjusias pakopas ir pačią laiptasiją (video medžiaga toje pačioje nuorodoje aukščiau).
- - -
Šis trečias atvejas ir paskatinoYoutube  pasidalinti informacija su potencialiais klientais/vartotojais. Nes, kaip matome, UAB "Laiptukas" vadovo Agniaus Vobolio žygiai tęsiasi.

Pagarbiai,
N.D.B. "Laiptų projektai"


P.S. Motyvacija paskelbti šią informaciją čia:
2017.11.05 šioje skundų svetainėje (vieninervai.lt) buvo patalpinta tiesos neatitinkantis, jokiais faktais ar įrodymais neparemtas, šmeižikiškas skundas nuo kažkokios "Aušros Kairienės" - apie vieną "laiptų meistrą".
Pareiškus motyvuotus paneigimus ir pretenzijas svetainės administratoriams, minėtasis skundas nebuvo pašalintas, ir administracija nepateikė viešo atsiprašymo.
Medžiaga buvo perduota Žaliakalnio PK, o pareiškimo nuorašo nuotrauka nusiųsta vieninervai.lt administracijai.
Po šio veiksmo, šmeižikiškas skundas (publikuotas net 10 dienų!) išgaravo iš svetainės skelbimų skyrelio...
Ir jokio viešo atsiprašymo ar skundo paneigimo...

Jei ir šįkart vieninervai.lt administratoriai vienašališkai nepublikuos šio skundo, bus surinkta medžiaga dar vienam pareiškimui dėl diskriminacijos, lygių galimybių teisių pažeidimo, cenzūros ir pan.

 

Neilas Dainius (Kauno m.)