2009-12-25, 20:47
Lilonija

UAB LILONIJA

Šioje įmonėje dirbantis komercinis direktorius Žilvinas Pipiras grįžus man iš atostogų į darbą, privertė mane parašyti prašymą išeiti iš darbo, grąsino prie darbuotojų, išskaičiavo 130Lt už prieš metus pavogtą iš automobilio grotuvą, kurio vagystė iš transporto priemonės buvo registruota 3-komisariate, pareikalavus grotuvo pirkimo dokumentų jų nepateikė pasakė, kad pirko turguje. Manau, kad man turėjo būti pritaikytas straipsnis etatų mažinimo ir išmokėta išeitinė išmoka, nes jokių nuobaudų per dvejus darbo metus aš neturėjau. Labai prašau pasidomėti mano atveju. Praradau maždauk 1300Lt, o tai yra ne tik man asameniškai aktualu, bet mano trims vaikams, todėl prašau padėti atstatyti teisingumą.

Tomas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Aistė 2009-12-28, 12:06

Gerb. Tomai,

Gal būt galėtume Jums pagelbėti. Susisiekite su mumis el.paštu aiste@isieska.lt.

 

UAB "Skolų išieška" kolektyvas.

Savo noru 2009-12-30, 07:56

Pirmiausia, tai ne "komercinis", o gal komercijos direktorius. Antra - jei jau parasete prasyma SAVO NORU iseiti is darbo, tai kazin ar ka pesite (nebent taip pat grasinimais). Paprasciausiai nereikejo rasyti prasymo, o tegul atleidzia "ne savo noru", tuomet ir iseitine kompensacija priklausytu atitinkama isdirbtiems metams toje firmoje.

O prie ko cia magnetola is viso nesupratau... Na ir kas, kad registruota vagyste? Kas ja pavoge? Tyrimas baigtas ar ne? Prie ko cia Jus?

Mhh 2010-06-29, 09:57

Ne savo noru gali virsti ir del darbuotojo kaltes, svajoniu pasaulyje gyvenat jei galvojat, kad istatymas visagalis, paprastam darbuotojui jis negalioja, sustatys akta, pavagins ir t.t

Stasys 2010-07-28, 00:08

Manau , kad ant tokiu asilu siuolaikinis verslas ir joja. Jeigu tada tau atrode, kad esi teisus, tai kodel isejai savo noru? Mane tai stebina tokie verksniai. Matyt armijoj nebuvai, o ten tai tokius stato i vieta. Reikia kovoti uz savo teises veiksmais , o ne verksmais.

Arminas 2010-08-02, 18:18

Jeigu nemoki saugoti imones turto, tai ir atskaiciavo. As tai buciau is parduotuves koki grotuva nupirkes uz 1500 lt. Visai dar gerai padare, kad tau pinigu sutaupe. O del privertimo parasyti pareiskima nesuprantu. Tai gal kokiu nuobaudu turejai, ar siaip nekoks darbuotojas buvai? Nebuna tik viena puse kalta.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.