2019-01-29, 11:26
Saudenta

UAB SAUDENTA DIR. SAULIUS VILIMAS - SUKČIUS

Saulius Vilimas - sukčius. Visada buvau geros nuomonės apie odontologo specialybę, tačiau tokie žmonės kaip jis - teršia ją! Nesuprantu kaip iš jo dar nėra atimta licencija? Žmogus, kuris pelnosi iš kitų žmonių nelaimės. Dievas jam dar atlygins...

Jeigu tik turite galimybę - venkite jo! Na o jeigu jau pakliūsite į jo pinkles, tai žinokite, kad mokėsite ne vieną šimtą eurų už bet kokią jo atliktą procedūrą. Man pačiai buvo pasakyta 130 eur už tai, kad jis padaręs danties nuotrauką pakomentavo ką ten mato, o tęsiant gydymą būčiau mokėjusi 400 eur. Gydymas - danties rovimas!

Gėda!!!

 

P.S. man nebuvo išrašytas kvitas nors ir jo prašiau. Kaip suprantu iš kitų internete esančių komentarų - aš tokia ne viena. Norėčiau sužinoti ar kabinetas iš vis atitinka reikalavimus, nes žmonės, kurie ateityje paklius į jo apgaules gali dėl to smarkiai nukentėti ne tik finansiškai, tačiau dar ir dėl galimai netinkamų sanitarinių sąlygų. Na o kalbant paprastai, žmogiškai - tokios įmonės išvis neturėtų dirbti ir taip žeminti odontologų vardo!

Elena (Vilniaus m.)