2019-01-29, 11:26
Saudenta

UAB SAUDENTA DIR. SAULIUS VILIMAS - SUKČIUS

Saulius Vilimas - sukčius. Visada buvau geros nuomonės apie odontologo specialybę, tačiau tokie žmonės kaip jis - teršia ją! Nesuprantu kaip iš jo dar nėra atimta licencija? Žmogus, kuris pelnosi iš kitų žmonių nelaimės. Dievas jam dar atlygins...

Jeigu tik turite galimybę - venkite jo! Na o jeigu jau pakliūsite į jo pinkles, tai žinokite, kad mokėsite ne vieną šimtą eurų už bet kokią jo atliktą procedūrą. Man pačiai buvo pasakyta 130 eur už tai, kad jis padaręs danties nuotrauką pakomentavo ką ten mato, o tęsiant gydymą būčiau mokėjusi 400 eur. Gydymas - danties rovimas!

Gėda!!!

 

P.S. man nebuvo išrašytas kvitas nors ir jo prašiau. Kaip suprantu iš kitų internete esančių komentarų - aš tokia ne viena. Norėčiau sužinoti ar kabinetas iš vis atitinka reikalavimus, nes žmonės, kurie ateityje paklius į jo apgaules gali dėl to smarkiai nukentėti ne tik finansiškai, tačiau dar ir dėl galimai netinkamų sanitarinių sąlygų. Na o kalbant paprastai, žmogiškai - tokios įmonės išvis neturėtų dirbti ir taip žeminti odontologų vardo!

Elena (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Violeta 2020-02-10, 16:48

 Teko susidurti su šiuo gydytoju ir mums. Pamoką gavau visam gyvenimui. Jau para po susitikimo, o ramiai apie tai negaliu galvoti. Labiausiai pikta ant savęs. Kaip taip žioplai galėjau pasielgti?

Savaitgalį vaikui suskaudo dantį. Patino. Puoliau ieškoti pagalbos. Pakliuvome pas Saulių Vilimą. Apie kainą iš anksto nieko nesakė. Visą laiką, vizito metu, kalbėjo apie draugus gydytojus, kiek kas uždirba, kokias plastines operacijas darosi, kas šiknaskiles balinasi ir pan. Buvo nei įdomu, nei malonu to klausytis. Į vaiką nekreipė jokio dėmesio. 

Vaiką apsžiūrėjo ir buvo iškart nuspręsta dantį rauti. Visą laiką mane kalbino ir kišo popierius pasirašyti. Vėliau tarpkitko pasakė kiek kainuos visas vizitas. Virš 200 eurų. Nesutikau. Tuoj baigėsi kalbos ir už apžiūrą, rentgeno nuotrauką paprašė 150 eurų. Gavau šoką. Bandžiau išsiaiškinti už ką tiek. Jau nebeleidau, kad vaikui ką darytų. Sumokėjau ir pasiėmiau sąskaitos išrašą. 

Kitą dieną jau nuėjome į polikliniką ir ten sutvarkė dantuką. Nereikėjo rauti. 

Po tokio vizito pas Saulių Vilimą, negaliu nusiraminti. Nejaugi nėra būdo jį "sutvarkyti"? Bandysiu ieškoti kelio, susigrąžinti bent dalį pinigų. 

Žmonės, prieš eidami pas gydytojus, paskaitykite komentarus. Nebepakliūkite pas tokius aferistus. 

Andrej 2020-04-13, 19:51

 Tai gi va atejo ir mano eile papuoliau ir aš pirma velyku diena,o viskas del skausmo! Kaina internete maždaug pažiurejau,na 100 tykejausi,bet viskas prasidejo pagal scenariju,nesamoningi pasakojimai apie jo gyvenima ,kažkokios nuotraukos daug parašu,diagnoze 150,arba 400 nes butinai reik raut danti,supratau kad papuoliau,cekio nedave,bet ant lapuko paraše aprašyma ir nuotrauka išreikalavau,išvažiavau tiesiaj i žalgirio poliklinika pasirodo kad ji dirbo,juokios eiles,visa procedura užtruko 15 min,reikejo tik prapjaut istatyt drena ir valio! Ir svarbiausia nemokamai,ir svarbiausia gyditojas pasake gerai kad danties neišrove turečiau problemu! Niekada ,nepapulkit tam šarlatanuj,aišku pasitengsiu kažkaip paveikt i jo veikla,bet!

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.