2019-01-29, 11:26
Saudenta

UAB SAUDENTA DIR. SAULIUS VILIMAS - SUKČIUS

Saulius Vilimas - sukčius. Visada buvau geros nuomonės apie odontologo specialybę, tačiau tokie žmonės kaip jis - teršia ją! Nesuprantu kaip iš jo dar nėra atimta licencija? Žmogus, kuris pelnosi iš kitų žmonių nelaimės. Dievas jam dar atlygins...

Jeigu tik turite galimybę - venkite jo! Na o jeigu jau pakliūsite į jo pinkles, tai žinokite, kad mokėsite ne vieną šimtą eurų už bet kokią jo atliktą procedūrą. Man pačiai buvo pasakyta 130 eur už tai, kad jis padaręs danties nuotrauką pakomentavo ką ten mato, o tęsiant gydymą būčiau mokėjusi 400 eur. Gydymas - danties rovimas!

Gėda!!!

 

P.S. man nebuvo išrašytas kvitas nors ir jo prašiau. Kaip suprantu iš kitų internete esančių komentarų - aš tokia ne viena. Norėčiau sužinoti ar kabinetas iš vis atitinka reikalavimus, nes žmonės, kurie ateityje paklius į jo apgaules gali dėl to smarkiai nukentėti ne tik finansiškai, tačiau dar ir dėl galimai netinkamų sanitarinių sąlygų. Na o kalbant paprastai, žmogiškai - tokios įmonės išvis neturėtų dirbti ir taip žeminti odontologų vardo!

Elena (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Violeta 2020-02-10, 16:48

 Teko susidurti su šiuo gydytoju ir mums. Pamoką gavau visam gyvenimui. Jau para po susitikimo, o ramiai apie tai negaliu galvoti. Labiausiai pikta ant savęs. Kaip taip žioplai galėjau pasielgti?

Savaitgalį vaikui suskaudo dantį. Patino. Puoliau ieškoti pagalbos. Pakliuvome pas Saulių Vilimą. Apie kainą iš anksto nieko nesakė. Visą laiką, vizito metu, kalbėjo apie draugus gydytojus, kiek kas uždirba, kokias plastines operacijas darosi, kas šiknaskiles balinasi ir pan. Buvo nei įdomu, nei malonu to klausytis. Į vaiką nekreipė jokio dėmesio. 

Vaiką apsžiūrėjo ir buvo iškart nuspręsta dantį rauti. Visą laiką mane kalbino ir kišo popierius pasirašyti. Vėliau tarpkitko pasakė kiek kainuos visas vizitas. Virš 200 eurų. Nesutikau. Tuoj baigėsi kalbos ir už apžiūrą, rentgeno nuotrauką paprašė 150 eurų. Gavau šoką. Bandžiau išsiaiškinti už ką tiek. Jau nebeleidau, kad vaikui ką darytų. Sumokėjau ir pasiėmiau sąskaitos išrašą. 

Kitą dieną jau nuėjome į polikliniką ir ten sutvarkė dantuką. Nereikėjo rauti. 

Po tokio vizito pas Saulių Vilimą, negaliu nusiraminti. Nejaugi nėra būdo jį "sutvarkyti"? Bandysiu ieškoti kelio, susigrąžinti bent dalį pinigų. 

Žmonės, prieš eidami pas gydytojus, paskaitykite komentarus. Nebepakliūkite pas tokius aferistus. 

Andrej 2020-04-13, 19:51

 Tai gi va atejo ir mano eile papuoliau ir aš pirma velyku diena,o viskas del skausmo! Kaina internete maždaug pažiurejau,na 100 tykejausi,bet viskas prasidejo pagal scenariju,nesamoningi pasakojimai apie jo gyvenima ,kažkokios nuotraukos daug parašu,diagnoze 150,arba 400 nes butinai reik raut danti,supratau kad papuoliau,cekio nedave,bet ant lapuko paraše aprašyma ir nuotrauka išreikalavau,išvažiavau tiesiaj i žalgirio poliklinika pasirodo kad ji dirbo,juokios eiles,visa procedura užtruko 15 min,reikejo tik prapjaut istatyt drena ir valio! Ir svarbiausia nemokamai,ir svarbiausia gyditojas pasake gerai kad danties neišrove turečiau problemu! Niekada ,nepapulkit tam šarlatanuj,aišku pasitengsiu kažkaip paveikt i jo veikla,bet!

Pacientai 2020-07-09, 02:13

 Žiauri patirtis pas šitame kabinete dėl didelio danties skausmo kreipiausi, iškart išsigandau kai užėjau į kažkokią kamorkę Nu, o kai užrakino duris tapo aišku čia jau papuoliau. Davė daug popierių gerai na pamaniau standartinė procedura,  vėliau keisti klausimai ar dirbu.(dokumentą laikė pas save kol nesumoki pinigus) padarė rentgeną, jo pasiūlymai rauti 400 eurų ir dar visokių kitų gydymų variantų kurių kainą svyravo 600 e ar 500 nepamenu.  Arba variantasreikiab būtina, kad jis išrašytų vaistus, kad uždegimas susloptų. Taigi aš pakraupau kai pasakiau, kad nenoriu darytis pas ji jokio gydymo ar galima sumokėti tik už rentgeną ir kažkokią beprasmiška konsultaciją tai dar pasipiktino ir pareiškėkadb būtina privalau rinktis jo metodą pasiūlytą tai vienas iš variantų sumokėti ~200 už rentgeną ir receptą išrasytą. Aišku kažkas negerai šitam žmogui,baisu buvo ginčitis buvo baimė, kad gali neišleisti ar dar baisiau. Aišku sumokėti reikėjo, bet tokia kaina už nuotrauką ir beprasmę konsultaciją ir priverstiniį receptoišrašymą.Pareiškė, kad jo laikas brangus reikia gerbti jo laiką sugaištą. Jokios higienos rankų priesš apžiurą nedezinfikuoja visus daiktus su pirštinėm apčiupinėja tušinukus dokumentus ir tada nei pirštinių pakeičia nei nieko, kosėja šniurkčia nosimi. Nu žiauru net neimanoma toks braujus tokia sklinda siaubinga energija nuo žmogaus net norisi apsivemti kai sėdi toje kėdėje. Ir nieko čia nepasieksite šitais bandymais kažkaip pinigus atgauti ar į teisėsaugą kreiptis, čia yra jau viskas sustiguota su tais kas viršuje. Jeigu jau 10 metų daugiau net veikia.  Tik  bukit atsargūs ieškokite atsiliepimų. Arba nebijokite toje eileje žalgiriopasedėti. Aišku tai bus pamoka nes tuo galvoji tik kaip rasti pagalbos. 

jonas 2020-08-10, 19:52

Teko ir man susidurti su siuo sukcium,zmogelis isitrines i aukstuomene ir moka savo stogui is apgautu zmoniu pinigu!Kita karta teks pasiskaityti komentarus pries einant pas tam tikra stomotologa,ar klinika.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.