2010-06-10, 19:16
Vilnuoma

VILNUOMA-APGAVIKŲ KOMPANIJA

Na ką, bandėme išnuomoti savo butą, skelbime įspėjome, kad tarpininkai nereikalingi. Sulaukėm daug skambučių, vienas iš jų buvo iš šios "firmos". Žmogus apsimetė norinčiu išsinuomoti musų butą, susitarėm susitikimui, atėjo, prisistatė tik užejęs, sedėjo valandą be jokios priežasties, sakė laukiantis klientų, kurie neatėjo. Jo paslaugų atsisakėm. Bet tai ne viskas. Po savaitės paskambino moteris, kuri vėliau paaiškėjo, yra iš  tos pačios "kompanijos". Susitardami su ja to nežinojome, nes prisistatė privačiu asmeniu. Atėjus laikui į duris pasibeldė ne kas kitas,o tas pats vyras. Įsibrovė į namus ir lyg savo nuosavybėj pasijautes atsisėdo i krėslą. Nejuokais susinervinome, prašėme išeiti jo gražiuoju ir tik pagrasinus policija jis teikėsi išeit. Nesupratome kam buvo naudingas toks poelgis, bet įspėjame,s u ta firmiūkšte atsargiai!!

Skaistė (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

dota 2010-08-18, 00:19

Nesistebiu kai ten tokie zmones dirba. idomu ar vilnuoma turi licenzija verstis butu nuoma. buvau per juos vieno buto apziuret, tai toks cirkas. su agentu (tokiu rusakalbiu maklininku) nuvaziavom pas viena bobute, ji net nustebo, jog nuomotis norim per agentura. buto nuomos kaina skiresi nuo agenturoje skelbiamos mazdaug 100 litu. bobute buvo nedurna ir ikiso savo telefono numeri, mazdaug jei noreciau pasidomet, pasiskambint kokiais klausimai (aisq jos tikslas buvo, kad nemokeciau mokescio agenturai). man isejus is buto vilnuomos agentas net su trenksmu nubildejo i laiptines apacia ir ne visai grasinanciu (bet is jo balso buvo galima suprast, jog man gali baigtis blogai), daugiau isakmiu balsu liepe atiduoti numeri, nes su bobute tiesiogiai negaliu bendraut, nes buta jis aprode. buvo velus vakaras, tad nenoredama prisidirbt, atidaviau bobutes ikista lapuka. is dalies as juos suprantu, bet daugiau GYVENIME nenoreciau susidurti su sios kompanijos atstovais. kaina uz tarpininkavima, bent pries metus ar kitus buvo kosmine: 500 litu. uz nieka skaityk

lina 2011-04-13, 20:53

Labai neatsakinga imone...Skambinau kelis kartus, kad susitarti del susitikimo apziureti buta. Visalaika negali, pazada perskambinti susitarus, bet taip jokio skambucio.

simanavicius 2011-04-15, 19:03

Aš taip pat bandžiau išsinuomoti butą per šio įmonės skelbimus, rezultatas: net susitarti telefonu buvo neįmanoma. Skelbime - viena kaina, kai paskambini-jau didesnė ir su visokiais niuansais: ne šildymo metu-500 Lt arba 450 lt, o skelbia, kad nuomos kaina - 400 lt. Žada perskambinti-skambučio nesulaukiu.
Išvadas darykite patys, bet siūlau negaišti laiko su tokia agentūra.
Raktažodžiai: Vilnuoma-apgavikai

sasa 2011-07-24, 09:07

Tai jokio skambucio ir nebus nes buto to nera arba buto savininkas nezino kad kazkas dar apart savininko nuomoja buta aisku nedaves jokio sutikima jiems ieskoti klientus nes savininkas skambina pagal skelbima kur zmones iesko butus asmeniskai sau ir galvuoja kad sitas butent zmogus pats sau ir iesko o sita "sarga" nekada nepristatinejo kad jie tarpininkai o tik suzino namo adresa ir staigiai vaziuoja nufotografoti sita nama.O kada jus sakmbinat ir sakote kad norite apziureti ta motiriske “telefoniste”to dauno zmona taip pat invalide  perskambina savininkui o jisai aisku nenori per agentura nuomotis.Tai skambucio nuo jiu galima laukti iki kito gyvenimo.Vilnuomai dirba du zmones vyras ir zmona abu neįgaliesiems, gyvena Justiniskese ir bute per interneta mulkina zmoniu.
 

petras 2013-02-11, 14:32

 sita agentura tai jokia agentura apsisaukelei dirba nelegaliai ir apgaudineja zmonis .nesikreipkit i juos nes nei buta jum suras nei pinigus jum grazins.jie neturi jokio issilavinimo juodo darbo tingi dirbti tai sedi namuose ir apgaudineja zmonis

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.