2010-04-29, 09:34
Darbita

VISKĄ LYG ŽINOJAU, O PAKLIUVAU

Jiems (sukčiams) aukso amžius.
Jei sugebate nemokėkite pinigų į priekį.
Gal kas turėjote reikalų, važiavote arba ruošiatės važiuoti uždarbiauti į UK, su visidarbaianglijoje, Darbita, Aurimas, Kęstutis,Gedminas Valdas- tai tie patys, nežinia dar kiek jų tokių yra ir  kaip jie dabar besivadintų.
  Viskas tvarkoma telefonu, prižadama protingai ir realiai, vieni užsienyje- kiti Lietuvoje, pinigai sumokami nieko ,,nežinančiai" mergaitei, , nuveža nieko ,,nežinantys" tarpininkai, apgyvendina nieko ,,nežinantys" šeimininkai, gauni atšviestą sutartį be parašų ir pažada susitikti rytoj, dar tiesa anglišką žinutę nuvažiuoti nežinia kur ir nežinia ko- tuo ir pasibaigia. Jei dar palauki darbo bent dvi savaites viso labo trys tūkstančiai skurstantiems tautiečiams užsienyje paremti

Stanislovas (Alytaus m.)

Skaitytojų komentarai

Aaaa 2010-06-07, 21:48

Tikrai nevaziuokit  per tokias firmas, nes jau nukentejau    

Tadasblinda 2010-06-10, 09:40

Ir is vis ko tenai vaziuoti????  Rojaus nera...  Ismeskit is galvos savo iliuzijas apie shakemis vartomus   £  ......

optimistas 2010-06-24, 03:30

Ir iskyla klausimas?

 

Kaip pavyzdy galiu parasyt:  Gerai apmokamas darbas Akmeneje,naujai atsidariusioje siuvykloje.Apgyvendinu.Salygos: 800lt uz idarbinima ir 200 lt uz busto nuoma.

Na ir ka manot? Logiska?Tai kaip mieli zmogeliukai jus galite patiketi lietuviu firmom,kurios 'TIPO' IDARBINA.Cia zmoniu gyvena tiek daug, kad tikrai jeigu reikia darbuotu,tai nors dalgiu pjauk.

O jeigu ir nusprendete vaziuoti i UK,tai tik pas patikimus draugus,gimines.O vaziuoti verta,nepabandes nezinosi.

Keen 2010-07-02, 21:28

jau geriau i tuos uzsienius su tokiom firmom ir neprasidet...paskui bus kaip galva po kilpa...

Mindaugas 2010-07-05, 14:31

Nei viena is besiskelbianciu apie idarbinima fyrmu jusu neidarbins arba idarbins tik klausimas bus su £,cia tik pinigu metymas,o uzkimba tikrai daug todel ir idarbinanciu fyrmu tokio tipo daug.Cia viskas vyksta kaip pasakoj apie buratina.Geriausiai vaziuoti paciam ieskoti pazystamu ir tokiu budu yra galimybiu isidarbinti ir uzdyrbti,o be to ir pacioj anglijoj yra gana rimtu idarbinimo agenturu.Sekmes

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.