2018-02-25, 18:52
kemperiukunuoma.lt

WWW.KEMPERIUKUNUOMA.LT / RENATA BUKANTIENĖ IR ARTŪRAS BUKANTAS

 Laba diena. 

Noriu su jumis pasidalinti pačia blogiausia patirtimi, kad visi galėtumė būti atsargūs prieš užsisakant kemperį iš www.kemperiukunuoma.lt.

Šią įmonę valdo Renata Bukantienė ir Artūras Bukantas.

Mūsų šeima nuomuojasi kemperius nuo 2010 metų beveik kiekvieną vasarą. Mes esame sukaupę didelę patirtį, tačiau patirtis su http://www.kemperiukunuoma.lt/ buvo pati blogiausia. O kaip Artūras Bukantas bendravo su mumis tai buvo apskritai blogiausia per visą gyvenimą.


Trumpa istorija. 

2016 metais mes išsinuomavome Fiat Ducato iš http://www.kemperiukunuoma.lt. Kelionės tikslas buvo Juodkalnija-Kroatija. Jau įvažiavus į Lenkija kartas nuo karto neidavo gerai įjungti bėgių. Bet pavažiavus šiek tiek daugiau atrodė, kad problemos yra pradingusios. Pavažiavus kelias dienas be problemų Kroatijoje lygiame kelyje sugedo sankaba. Mums Kasko draudimas surado autoservisą ir viešbutį. Prieš tai dar buvo kalbama su Artūru Bukantu, ka mums reikia daryti tokioje situacijoje. Jis iškart pasakė, kad mašina turi buti partempiama į Lietuvą o mes turime grįžti taip kaip mes norime. Artūras Bukantas pasakė, kad mums nebus niekas kompensuojama, nes pagal jį, mes sulaužėme sankabą. Mes aišku nesutikome, nes pagal sutartį yra parašyta, kad jei mašina sugenda, savininkas turi padengti išlaidas, jei tai buvo ne nuomininko kaltė. Artūras Bukantas kategoriškai atsisakė padengti bet kokias išlaidas. Mes nusprendėme pratęsti kelionę po remonto, kuris užtruko beveik 3 dienas.

 

Grįžus namo mes pristatėme tvarkinga kemperį su nauja sankaba. Taip pat pristatėme saskaitą už sankabą, tačiau Artūras Bukantas ir Renata Bukantienė atsisakė padengti išlaidas. Artūras Bukantas kalbėjo labai nepagarbiai, įžedinėjo mus. Mes buvome priversti eiti į teismą ir reikalauti mūsų pinigų kuriuos sumokėjome už naują sankaba. Teismas kainavo daug laiko ir išlaidų kol po dviejų metų 2018 teismas buvo laimėtas ir www.kemperiukunuoma.lt buvo priteisti sumokėti mūsų patirtas išlaidas.

 

Noriu visus įspėti, kad jei tiktai galite nesinaudokite www.kemperiukunuoma.lt Artūras Bukantas ir Renata Bukantienė paslaugomis. Lietuvoje yra labai daug įmonių, kurios gerbia savo klientus ir niekada neleistų klientus tiek vargti.

 

Aš turiu visus telefonų pokalbius, gyvus pokalbius įrašytus, todėl aš turiu įrodymus tai kas yra paminėta šiame tekste.

 

Jei kas nors turite klausimų dėl mano teiginių, galite kreiptis į mane ignasdukynas>eta>gmail.com

 

Pagarbiai,

Ignas

Ignas (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

AMANDA AFREDO 2018-03-02, 10:15

 loans! loan! loan! Are you looking for a reputable and accredited private loan company, which provides loans for living galimybę.Mes offer all types of loans is very fast and easy, personal loans, car loans, mortgage loans, student loans, business loans, investment loans, and debt consolidation many more have been rejected by banks and other financial institutions? Do you need a consolidation loan or mortgage? Do not look any more, as we are here to make all your financial problems of the past dalykas.Mes lends funds to individuals and companies in need of financial assistance rate of 2% .no need a social security number and no credit checks required, 100% garantuotas.Noriu use this You are notified by the media that we are reliable and support and we are happy to offer you a loan. Then send us an email. Letter to: (amandaafredoloan42@gmail.com) apply for a loan

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.