2009-01-11, 10:31
Techninė pagalba 1414

ATSARGIAI SU PAGALBA KELYJE TEL. 1414

Nuleido automobilio ratą Vilniaus mieste? Jo pakeitimas, išsikvietus pagalbą tel. 1414, jums kainuos 150 litų.  Telefonu sakoma kaina yra 100 litų mažesnė.

Regina (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Audrius 2009-01-24, 13:20

He, reikia pačiam mokėti pasikeisti... gerai gerai jau, juokauju, suprantu, kad moteriai gal kiek ir sunkiau tą padaryti, nors visgi įmanoma . Kitą kartą geriau susistabdykit ką nors ir pakeis nemokamai (už bučinuką ) , o jei ir reiks susimokėt, tai tikrai ne 150 lt (siaubas -  už ką tokia suma? Neįsivaizduoju).

Elena 2009-01-24, 14:02

Tarp kitko, Audriau, už tokius pasiūlymus tu vertas tik spyrio į tarpukojį. Dvigubo.

Yra ne viena situacija, kada nei vyras, nei moteris negalėtų pasikeisti padangos: neturi to daikto, su kuriuo pakeliamas automobilis, rato negalima nuimti, nes jis prirudijęs ir pan. O galų gale, jei paskambino žmogus ir pasakė, kad kainuos 50 lt., tai ir aš galvočiau, ar verta man terliotis. Čia kalba buvo buvo apie tai, kad prieš darbus pasako vieną kainą, o kai atliekami darbai - jau kitą, didesnę.

Mnts 2009-01-27, 11:43

Tai jei vieną pasakė, tai ir ją moki. Kokios čia logikos reikia. O jeigu kol trauksi pinigus iš piniginės, jis pasakys, kad per ilgai trauki ir jau kaina pakilo iki 200lt uz sugaista laika, tai tiek ir mokesi? :D

Užjauciantis 2009-01-27, 23:54

Yra ir Šiauliuose tokių geradarių, reikejo mašina nutempti apie pusantro kilometro, taigis atvažiavo žmogelis, pasivaikščiojo aplink mašina, pasparde rata, pasikrapšte pakaušį ir pradėjo dūrą stumti, nu ka, pagalvojau, kad žmogus išmano savo darbą - tegu užtempia mašina. Po 20 minučių kantrybė trūko ir prymigtynai pasiūliau savo užtraukimo variantą. Po dešimties minučių ir keturių posūkių mašina atssidūrė pas meistrus. Ir ka manot, žmogelis nulupo 100 litu, ir dar dievagojoso, kad tiek daug 'privargo', bet labai mažai paima. Viena laime, kad toks darbininkėlis daugiau nepajudėjo, nes taip ir visos algos butu neužteke apmoket jo 'pastangom' ;)

Skundikas 2009-03-02, 14:56

Trumpai papasakosiu savo istorija.

Vaziavau is Siauliu i Palangos aerouosta ir ties Telsiais patekau i autoivyki, paskmes tokios, kad masina nebevaziuojanti. Taigi policija pasiule skambintis kazkokiai firmai, kuri turi traliuku ir perveza masinas visoje Lietuvoje, dave numeri. Nezinau, logiska ta kaina ar ne, bet pasiule uz 60 km iki Siauliu 850 Lt + PVM. Gerai, kad turiu geru draugu, kurie padejo tokioj nemalonioj situacijoj. O ka daryti jeigu zmogus neturi pinigu, arba susizeidi ir kol tave veza i ligonine tavo masina jau tempia kokios panasios firmos vairuotojas ir skaiciuoja mintyse pinigus issisiepes. Cia grynai pasinaudojimas is nelaimes, tuo labiau, kad del to eismo ivykio nesu pats kaltas.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.