2018-03-07, 13:06
Erikas Zvicevičius

ERIKAS ZVICEVIČIUS NEPATIKIMAS!

Erikas Zvicevičius Nepatikimas asmuo, vykdo finansines aferas, išvilioja iš žmonių pinigus kurdamas paskolų tinklapius. Ant šio asmens yra parašytas ne vienas pareiškimas, yra teistas ir priteista žala, tačiau Erikas Zvicevičius net nesiruošia grąžinti skolos, jo sąskaitos yra užblokuotos, niekur nedirbantis. Neturėkit jokių reikalų su šiuo asmeniu. Taip pat aktyviai bando ištrinti informaciją apie save internete.

Randama vieša informacija internete: Gyvena Kaune, atsargiai nenukentėkit! Dažnai aferos schemas platina soc.tinkle facebook!

Martynas (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

ANITA GERARD 2018-03-13, 02:07

 paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: (anitagerardloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.