2018-05-29, 12:41
Inga Baniulienė

INGA BANIULIENĖ NESĄŽININGA

Pradėsiu nuo to, kad sugalvojau nusipirkti baigiamajį darbą, dabar jau galvoju, kad geriau būčiau rašiusi pati. Pasiskambinau INGAI BANIULIENEI, viskas buvo labai gražiai sutarta, kad darbas kainuos 600€, bet kaina vis kilo ir kilo, pervedžiau 200€ užstata ir pradėjome darbus. Teorija parašė gerai, buvo taisytinų vietų bet viskas tvarkoj, toliau pervedinėjau pinigus vis dažniau, kiek reikalavo (viso suma gavosi 1000€, vietoj susitartu 600€), kadangi teorija buvo gera, pasitikėjau šita moterim. Priėjus svarbiausią projektinę baigiamojo darbo dalį, ji pradėjo neatsiliepinet į skambučius, neatrašinėt, darbus siunte vis veluodama pasiteisindama kad turi daug darbu (dėl jos vėlavau pateikti darbą pagal grafiką), kai atsiunte projektinę dalį aš jau supratau, kad viskas blogai, liepiau jai taisyt, bet pasakė, kad ne jos bedos, padarė darbą pagal save, o ne pagal metodinius. Tai jei norit sumokėt 1000€ ir gaut darbą ne pagal metodinius reikalavimus, nebuvo nei turinio nei įvado, nei lentelių ar pav, saraso, begalė gramatiniu klaidu,... beto mokslu taip ir nepabaigiau, su tokiu darbu nepraleido..... o Inga Baniulienė neatsiliepia.

Roneta

Skaitytojų komentarai

Gerda 2018-08-01, 11:13

Lygiai ta pati situacija su sia moterim!!!! Nesazininga, nepatikima!!!

nepatikima 2018-08-01, 11:14

Niekam nerekomenduoju pirkt, nes dideli pinigai nereiskia kad darbas bus geras... 

Inga 2018-09-19, 21:33

 Si komentara parase dvi drauges, kurios kreipesi i mane pagalbos. Viena parase man padeka, nes jos praktine dali parasiau laiku ir gerai, bet kadangi drauge neapsigyne matau Jos rodoma solidaruma. Esme tame, kad ta studente neturejo supratimo apie rasoma tema ir ko is jos reikalauja darbo vadove, o ir darbo vadovei pradzioj viskas tiko,paskui kazkas netiko. Labai apmaudu, bet sunku dirbti, kai studentai net nesugeba suprasti, ko is ju reikalaujama ir pateikia klaidinga informacija. 

Korepetitorius 2019-03-08, 14:55

 Ji pati darbų nerašo, o yra perpirkėja, t.y. suranda kitus rašytojus kurie darbus rašo. o pati pasiima skirtuma tik už laiškų persiuntimą

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.