2009-01-25, 00:22
Viasat televizija

ĮSPĖJIMAS BŪSIMIEMS VIASAT KLIENTAMS

Sveiki. Esu labai supykęs dėl Viasat veiksmų ir norėčiau kitus perspėti. Pasirašant sutartį su Viasat, jie neperspėja, kad įkainiai už jų paslaugas gali bet kada pasikeisti. Tai reiškia, kad pasirašydami sutartį su įsipareigojimais, jūs negalėsite nutraukti sutarties net jei jie ir pakels įkainius.

Rimvydas (Biržų r.)

Skaitytojų komentarai

:) 2009-01-25, 12:52

Na, jei butum paskaites sutarties salygas su kuriomis sutikai uzdedamas parasa, sio skundo turbut nebutu buve :)

Marius 2009-01-26, 16:44

Man irgi taip atsitiko. Per jų vykdomą akciją pasirašiau sutartį, kurioje numatytas abonentinis mokestis 29 lt/men., o korteles nuomos mokestis - 24 lt/metus. Dar nera pasibaigusi sutartis, o kainas pakele iki 50 lt uz kortele ir iki 35 lt uz abonenta.

Ju paaiskinimas "kainas pakeleme del neva pasikeitusiu ekonominiu salygu". Tai yra apgavyste, nes akcijos metu jie reklamavo viena kaina, kad priviliotu klientu, o kai sutartis pasirasoma, pakelia kainas.

Laukiu, kada pasibaigs sutartis ir galesiu atsisveikinti su nesazininga VIASAT firma.

Marius 2009-01-26, 16:54

O tam komentatoriui, kuris pasivadino sypsenele, siulau ismokti mastyti.

Sabonis 2009-01-26, 18:26

Tipinis lietuviskas verslas. Labai liudna, kad tokiais dalykais uzsimineja ne tik kaimo firmeles, bet ir zymius prekinius zenklus turincios imones.

:( 2009-01-26, 20:35

Net graudu daros skaitant komentarus, nu kos lietuviskas bukumas visur. Kazkoks skundikas, kuris nemoka skaityt sutarciu ir net nezino is bendro isilavinimo visu tokiu sutarciu bendros esmes ir salygu, pasiraso, sutinka, poto paraso, o kiti dar protingiau pakomentuoja. Kiek jusu turit VIASAT sutartis? Jauciu neivienas! Jei turit, paskaitykit 9-10 punktus, bus viskas aisku. Kiek jusu turit omnitel, bites,  tele2 sutartis? Turbut visi. Paskaitykit - apsiraminsit, o toks skundikas, jei jau rasai, rasyk, kodel nenutrauke, ka darei, kad nutrauktu? Tada bus galima komentuot, ar net gausi protinga patarima. O del kainu pakelimo ir verkimo, geriau eikit ir nupirkit viekartiniu indu badaujantiem afrikos vaikam, daugiau naudos bus.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.