2019-09-07, 21:37
Auksine gile

MODELIŲ AGENTŪRA AUKSINE GILĖ II DALIS

Prieš tai žinutę dažniausiai parašo, kokius drabužius turėti. Standartinis paketas, kaip dzinsai, maikutė, trumpa suknelė, trumpas sijonas arba šortai, bikini dviejų dalių, apatiniai – šviesūs, tamsūs ir gumelė plaukams. Na dar ir pasas, kad visai rimtai viskas būtų. Jei prašo kūno matmenų iš anksto, kaip ūgio, svorio, batų dydžio, krūtinės, liemens apimčių ir t.t. Bėkit kuo greičiau. Tuomet suderinamas laikas, dažniausiai savaigalį. Niekur nekalbama, kad reikės mokėti. Tai ir yra kertinis šio biznio akmuo. Dažnai telefonu atsiliepia ne fotografas arba kitaip vadinamas vadovas, bet sekretorė, kuri ir pasitinka jus vietoje ir taiko pshichologines priemones užmegzti kontaktąa arba kitais žodžiais užmegzti nuoširdų ryši su jumis, pelnyti jūsų pasitikėjimąa, daug kalba. Kadangi tą patį per tą patį iš metų į metus tobulina, tai gali ir gerą psichologą palaužti. Tada siūloma ateiti pozuoti, išmokti šio amato po kontrakto pasirašymo. Toliau vyksta pinigų siurbimas iš jūsų. Per pirmą fotosesiją gali apie tai neužsiminti, bet tai tik iliuzija, kad nereikalaus vėliau. Dažnai per pirmą fotosesiją nusirengti ir nuogai pozuoti neprašoma, bet vėliau, jei esi labai naivi ir patikli, tą darai, kad įgautum fotografo pasitikejimą, neva jis tau suras gerų darbų pasiulymų ir tu uždirbsi krūvą pinigų. Erotinės nuotraukos greiti ir lengvi pinigai, bet tai yra plonas siūlas, kuris visada suplyšta. Erotika, kaip mums visiems žinoma, gali išsaugti ir dažnai išauga ir į kitokio žanro foto video sesijas. Dar daromos klaidos, kai neskaitomi kontraktai, todėl vėliau gali tekti susimokėti didžiules baudas, nes juose kartais buna punktas tarkim, kad jei nepozuosi erotinėm scenom ar pan. bus taikoma 2000 Eur bauda. Kartais jei modelių agentura sukčiauja, gali slapta arba prisidengdama kazkokia legenda išvilioti ir tavo banko korteles duomenis. Neva reiktų, pervest dalį pinigų kažkokiai Milano agenturai, kad ji jus priimtų, nes jūs esate totaliai žavūs ar žavi. O kiti sukčiai kitoje planetoje turedami tavo korteles duomenis pasisavins viską, beje suprasti, kad tai viena grupuoti bus neimanoma. Pasitaiko dažnai, kai atėjusios moterys visiškai nekaltai pavaišinamos gėrimu, kuriame aišku būna migdomieji arba dažniau naudojamas ketaminas. Tuomet kai auka būna be sąmones, ją gali pasinaudoti net keletas vyrų ir visų tai nufilmuoti, bei ikelus į interneto platybes neblogai uždirbti. O jūs apie tai net neįtarsit, kol kada nors kažkas jus pamatys nufilmuotoje orgijoje. Todėl jei jau einat venkit bet kokiu vaisių.

LABAI SVARBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Norint tapti modeliu, kalbu apie 95 proc modelių agenturų darbo principą, reikia išleisti kruva pinigų, kuriuos dengia modelis agenturai ir kitoms išlaidoms, žodziu išlaidos ir milžiniskos, todėl modelis pradėjęs dirbti yra visiškam „minuse“. O darbo atlygis žiauriai mažas. Tokiu būdu, modelis yra skolingas daugiau negu uždirba, todel nepaisant to, kad modelis padarė daug darbo, jis taip ir lieka „minuse“.
Kai tik modelis padengia „minusą“ pas jį iškart dingsta pasiūlymai dėl darbo. Bookeriai atiduoda darbus kitiems modeliams, pas kurias „minusas“ dar neužgesintas. Tokiu būdu gaunasi, kad modelis „išejo ant nulio“.

Modelio „minusas“ yra visu islaidu suma per visa kontrakta.

Natasha

Skaitytojų komentarai

Anonimas 2019-11-12, 23:26

Sveiki, taip pat susidūriau su šią konorą, gal galima kažkaip su jumis susisiekt? 

Anonimas 2019-11-12, 23:27

Sveiki, taip pat susidūriau su šią konorą, gal galima kažkaip su jumis susisiekt? 

Anonimas 2019-12-20, 06:23

 Teko susidurti ir man visai neseniai. Norėčiau taipogi su Jumis susisiekti. 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.