2009-01-20, 19:35
IKI

NEPIRKIT CALVET VYNO IKI PREKYBOS CENTRUOSE

Blemba, negaliu patikėt, kad nežinau kiek metų pirkau baltą vyną "Calvet" viskas buvo gerai, o dabar...

Šiandien, nusipirkau IKI prekybos centre, Šiauliuose, Gardino gatvėje - negalėjau patikėt.

Net nežiurėjau, kad yra nuolaida - tiesiog pasiėmiau iš lentynos ir tiek, nes dažnai perku. Atidarius butelį sukėlė įtarimą skysčio spalva, bet kai pavaišinau savo draugus visi paklausė ką čia įpylei.

Tikras "birzgalas". Teko išpilt į kriauklę.

Kažin ar pardavejai patys žino kuo prekiauja?

Tautiečiai - nepirkit IKI prekybos centruose balto pusiau saldaus vyno "Calvet" - baisiau už vyną "Šaltupys". Pažiurėjau į čekį - kaina su nuolaida 10 litų. Ar gali vynas kainuoti šitiek? 

Jonas (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

Tomas 2009-01-21, 12:50

Juokas pro asaras kai matau ju ta sunkvezimi su 'Visada zviezia' sukiu. Turbut zmones maziau perka, o IKI neapsiskaiciavo ir prisipirko daug prekiu, tai dabar pardavineja pasenusius produktus. Anksciau to nebudavo, bet paskutiniu metu jau kelis kartus pasitaike, kai ir desra, ir pieno produktai itartino senumo. Nors su galiojimo laikais lyg ir viskas gerai.

Obama Huseinas 2009-01-23, 10:53

Jo, IKI tai baigia sunervinti. Prireklamuoja per TV apelsinų po 1,99. Ateini nėra. Babkių TV reklamai turi, o apelsinams nėra? Tas pats buvo prieš Naujuosius su mandarinais.

Šiauliai 2009-01-24, 12:05

Iki parduotuvėje per stebuklą gali gauti akcijinių prekių. Nors pagal įstatymą "Parduotuvės turi užtikrinti prekių kiekį visą akcijos laikotarpį". Pvz. sausio 23-25 d. Iki ir Ikiuko parduotuvėse turi būti akcija Rokiškio sviestui. 23 d. ~12 val. nuėjau į Ikiuko parduotuvę, Šiauliuose Vilniaus g. - nei kainos, nei tokio sviesto. Vakare eidama namo užsukau į Iki parduotuvę (Vilniaus g. 220) - sviesto - 0. Net kainos nėra. 24 d. pakeliui į darbą ~ 10 val. ryte užsukau į tą pačia iki Vilniaus g. 220, apie sviestą informacijos - 0.

Tai tada skelbdami informuokite, kad jo bus tik pirmas 2 val. ....

 

izeistoji 2009-01-27, 12:49

Radau skelbima, kad iki pc( Vilniaus 220) iesko pardaveju. Paskambinau. Atsiliepe parduotuves direktore vos nenuvirtau nuokedes, nuo tokio bendravimo. Kai paklausiau kokios darbo salygos, pradejo rekti i rageli,kad cia ne zemes ukis ir ne kolukis, cia reikia dirbti ir sunkiai,jei nori ateik! Na suprantu, kad krize, bet ar taip direktore gali kalbeti su nepazystamu, ieskanciu darbo. Dar iskilo klausimas, tai kaip ji bendrauja su jau dirbanciais zmonemis?

Kad ir kaip reikia darbo, as ten dirbti tikrai nenoreciau.

belekas 2009-01-28, 22:13

Jus kaltinkit ne Iki, o UAB Palink, nes iki, ikiuko ir cento parduotuves priklauso jiems. Ir UAB Palink nesugeba atvezti prekiu deramu laiku.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.