2012-01-09, 18:47
Pigu.lt

PIGU.LT INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

 Noriu pasidalinti su Jumis savo karčia patirtimi kurią patyriau pasitikėjus Pigu.lt internetine parduotuve. Pirmą kartą susigundžiau nuolaidomis ir užsiregistravau minėtoje svetainėje. Pirmąjį užsakymą gavau iškart kitą dieną. Buvau labai patenkinta, prekės buvo kokybiškos. Tad nusprendžiau savo Kalėdines dovanas patikėti Pigu.lt parduotuvei. Mūsų užsakymą priėmė gruodžio 20d. turėjom vilties prekių sulaukti iki Kalėdų, bet vėliau viltis labai lengvai subliuško, na bet mes nesupykome, kadangi suprantame šventės, bumas ir pan. Buvome šventai įsitikinę, kad dovanas gausime, iki Naujųjų metų tikrai, bet čia labai skaudžiai suklydome. Savo užsakytų prekių negavome, taigi parašėme laišką, pasiteiravimui kur mūsų prekės, mums buvo atsakytą, kad viena prekė stabdo užsakymą ir prekės mus pasieks po švenčių tai yra po 10-12d. Žinoma dar mus buvo pasiūlyta prekes skaidyti į du užsakymus, bet mes nesutikome, kadangi dėl prekybininkų kaltės nenorėjome antrą kartą apmokėti siuntimo išlaidų. Maždaug po 13dienų nesulaukę prekių parašėme laišką ir pasidomėjome, kas ir kaip, mums buvo neatrašyta, tada antrą kartą parašėme laišką po kelių dienų, mums vėl buvo neatsakytą ir pagaliau trūkus kantrybei paskambiname patys į Pigu.lt aptarnavimo skyrių po  to kai mūsų užsakymas buvo priimtas gruodžio 20d. mes skambiname sausio 9d. mums atsako, kad šiuo metu kita prekė stabdo užsakymą ir jis mums bus pristatytas tik maždaug sausio 23d. Taigi manau čia yra visu pirma Pigu.lt internetinė parduotuvė kuriai nei motais klientai, kurie laužo savo pažadus, skleidžia melaginga informaciją ir nesirūpina savo reputacija. Labai skaudžiai buvau nuvilta ir nuvyliau savo šeimą, mūsų Kalėdos liko be dovanų ir jų vis dar laukiame. Taigi siūlau Jums gerai pagalvoti prieš užsisakant prekes šioje parduotuvėje.

Kliantas (Alytaus m.)

Skaitytojų komentarai

Augis 2012-01-22, 21:06

Siuskis is Kinijos ir pristatymas greitas ir š....i tie patys tik kaina tris kartus mazesne.

Nez 2012-05-15, 09:53

Natūralios kosmetikos gamintojas "MUILO KERAI" internetu prekiauja paprastai, tačiau patikimai. Ir produktai nuostabūs.

O jus užjaučiu, nes patyrėte nusivylimą su pigu.lt

Tomas 2012-07-19, 19:11

 prekiu pristatymo terminai pigu.lt neegzistuoja. Jei parasyta 4-5d.d. tai ir po 10d. bus tylu... I skambucius nereaguoja - kiek skambinau, visada isklausydavau ta pacia kvaila reklama ir po ~2min suzinodavau, kad visi "specialistai" (kvailiau pavadint telefoniniu pardaveju nesugebejo?) labai uzimti ir kad man perskambins. 
Trumpiau kalbant, jei norite susigadint nuotaika ir turet problemu - uzsisakykite prekes is pigu.lt

Dina 2012-11-15, 08:14

Arba galima pačiam atvažiuoti pasiimti prekę iš sandėlio ( pvz. Vilniuje), ką aš visada ir darau, laukti tada nebereikia..

gm 2012-12-07, 14:48

 Valio Dina! O ką man daryti jei gyvenu Plungėje?a? 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.