2009-06-28, 20:25
TEO LT AB

TEO INTERNETAS

Mano mama prieš beveik 2 metus užsakė "zebrą". Sakė (ir ant sutarties išspausdino), kad du metus internetas mums kainuos 30Lt/mėn. Bet praėjus metams jie mums padvigubino kainą (70Lt/mėn). Mama su jais visaip bandė susisiek apie jų "išdaigas", tačiau jie tarsi nenorėjo mūsų matyt... Kai mama nuvažiavo į jų įstaigą, jai eilėje teko pralauk iki pat vakaro (kol užsidarė). Kitą dieną ji bandė skambinti, tačiau operatorė, net nesuprato apie ką eina kalba (tikriausiai buvo blondinė ). Kai galiausiai pavyko susisiek, jie sakė: kad mes norėjom, jums pagreintinti internetą. Nors jis pagreitėjo vos iki 60kb/s.

Aš per skypę susirašinėjau su kitais "zebriukais". Vienas man pasakė kad gauna 500kb/s ir moka tik 10lt/mėn. Argi teisinga 500kb/s - 10lt/mėn ir 60kb/s - 70lt/mėn ?

Aš apie Teo tikrai daug galiu pripasakot, tačiau jau pavargau kol bent vieną jų bajarį parašiau

Ieva (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

Tomas 2009-06-29, 16:42

Reikia sakyti telekomas ir visiems bus aišku apie kalbama :)

Kestas 2009-07-01, 14:11

Kad ir kaip besistengu tapti gera firma, vis viena ji isliks Telekomu. O apie ji ne koks prisiminimas.

Gi 2009-07-22, 08:33

Visu pirma, ka sake "skaipo zebriukai", aklai netikek ir pasidomek ar ten kB/ps ar kb/ps. Yra skirtumas. Uz 10lt neatsimenu, kad zebra kada nors butu...

O telekomas krizes metu yyyypac rupinasi tuo, kad SUMAZETU klientu. Tiesiog grazu ziureti.

Krc 2009-07-27, 17:53

Jie negalejo to daryti jei sutartyje buvo nurodyta...ir beje dabar tiekejai visi kainas mazina...

Vilius 2009-08-03, 19:14

Du variantai arba Jūs buki ir nesuprantat ką Jums aiškina prieš pasirašant sutartį arba įvyko klaida dėl kurios Jūs nemokat pastovėt uz save :) 

P.S. ir durnam aišku prieš du metus užsakytas internetas tarkim už 70 lt neprilygs internetui kurį "tavo draugas" užsisakė prieš savaitę, nes tavo žiniai internetas spartėja o senesnieji planai pinga. Beto yra įvairių pasiūlymų internetui greitintis už tas pačias kainas kurias moka tavo "draugai".

"kai mama nuvažiavo į jų įstaigą, jai eilėje teko pralauk iki pat vakaro (kol užsidarė)" ---> tokių vėjų išvis nesu girdėjas. Žmonės kurie įeina ir yra ileidžiami iki darbo pabaigos jie turi būti aptarnauti nesvarbu ar konsultantų darbas baigėsi.

Pats interneta Teo naudoju jau kokia 10 metų. Nesakau kad jis tobulas, bet niekada nesiskundžiau niekuom ;) Tiesiog esant tokio masto interneto įmonei dažniau ir pasitaiko nesusipratimų ar kažko panašaus negu mažesnėse įmonėse.. Žiūrėkit, skaitykit, klauskit ir bėdų tikrai nebus.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.