2014-05-26, 00:37
ITBS

UAB ITBS - APGAVIKAI

Sveiki, informuoju visus, kad kompiuterinės technikos pardavimo kompanija UAB "ITBS"  ir pardavimų portalas WWW.NSHOP.LT yra melagiai ir apgavikai, manipuliuojantys kainomis ir informacija, besisavinantys jau parduotą techniką ir net nevykdantys Valstybinės ne maisto produktų prie Ūkio ministerijos inspekcijos tenkinti vartotojų lūkesčus nurodymų. Kiekvienas, turintis, ar ketinantis turėti reikalų su minėta kompanija, turi būti pasiruošęs ginti savo interesus teisme.
Jūratė (Klaipėdos m.)

Skaitytojų komentarai

UAB ITBS WWW.NSHOP.LT 2014-05-26, 21:11

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Sveiki, norime informuoti kad pone Jurate Latvėniene šmeižia mūsų įmonę be pagrindo. Kompiuteris buvo pirktas su DOS programinė įranga, taip pat buvo pasiūlyta pirkti su Windows 7 programinė įranga. Klientas pasirinko pigesnę komplektacija ir nupirko kompiuteri su DOS operacinė sistema. Savo nuožiūra visai iš kito pardavėjo nupirko Windows 8.1 programinę įrangą. Tačiau kliento pasirinkta programine įranga netiko mūsų parduotam kompiuteriui. Turėjo galimybę gražinti kompiuterį, tačiau per vielai susiėmė ir praleido visus terminus. Iš mūsų puses buvo pasiūlyta pabandyti nemokamai pritaikyti pasirengta operacine sistema (nors ir nupirkta iš mūsų konkurentų), tačiau mūsų technikams tai padaryti nepavyko. Buvo pasiūlyta mūsų sąskaita užsakyti originalius kompaktus tiesiogiai iš gamyklos, iškart buvome perspėja kad tai gali užtrukti, klientas sutiko. Po tam tikro laiko, be skambučio ir jokios žinios sulaukėme skundo dėl kompiuterio pasisavinimo ir pinigu gražinimo, o taip pat mūsų mylimos VNMP Inspekcijos. Ginčas nesibaigė, o jau apvadino mus melagiais ir apgavikais. Manau pone Jūratė ne mums turėtu būti gieda, o jums.

Jūratė 2015-06-02, 22:46

KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMO SPRENDIMO BYLOJE 2-202-980/215

                                      SPRENDIMAS

 Vadovaujantis Lietuvos Respublkos civilinio proceso kodekso 259-260, 268,270 straipsniais teismas

nusprenžia:

ieškinį tenknti.

Priteisti iš atsakovės UAB "ITBS", įmonės kodas 300582781, 908,54 Eur nuostolių, 5 procentų dydžio metines palūkanas nuo priteistos sumos  908,54 Eur, skaičiuojamas nuo bylos iškelimo teisme dienos - 2014 m. spalio 24 d. iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir 303,81 Eur išlaidų už suteiktas teisines paslaugas, ieškovės Jūratės Latvėnienės naudai. 

TAI KAM DABAR GĖDA, KVIATKOVSKI ?

Kviatkovskij 2016-05-04, 13:18

Dėve dėve..

Gvidas 2016-07-13, 03:32

Tobulėjant IT technologijoms firmos gamintojos nepajėgia vaikytis vis naujai MS išleidžiamų Operacinių Sistemų kaip windows 8.1, 10 ir nespėja pateikti/pratestuoti/atnaujinti tvarkyklių atskiriems nešiojamų kompiuterių įrenginiams. Netgi išleistuose modeliuose su senesnėmis OS kartais aptinkamos modifikuotos tvarkyklės ir windows pakeisti sisteminiai failai. Todėl gali būti ir labai geras meistras, vis tiek negali sau leisti mėnesį laiko e-mailinti firmai gamintojai užklausas tokių failų gavimui, kad patenkinti klientės įnorius, net su MS Win originaliais licenzijuotais DVD tai gali nepavykti. Nes unifikuotos tvarkyklės gali ir nesuveikti tam tikrame modelyje. Šis atvejis aiškus - pasirinkta ne firmos gamintojos įrenginyje palaikoma licenzijuota Win7 programinė įranga  o DOS, greičiausiai dėl savo pigumo. Nors DOS eiliniam vartotojui yra visiškai svetima aplinka, bet vėliau, vartotoja apsisprendė įdiegti Win 8.1, kurios firma gamintoja oficialiai tam modeliui nepalaiko. Teismas yra teismas - ne visos firmos turi laiko ir noro bylinėtis su kiekvienu nepatenkintu oru klientu. Pacituoti CK straipsniai tai.... Ypač 259-260 čia matomai reikšmingiausi :)  Pasigooglinam. Ekspertizės išvados, kas nors konkretaus yra? Manau kad ne. Teismų praktikos IT srityje nebuvimas ir kiekviena vartotojo ambicija, net ir visiškai nepagrįsta, yra patenkinama. BRAVO JŪRATE IŠ KLAIPĖDOS, SVEIKINU SU TUŠČIA PERGALE IR CK STR. CITAVIMU, TIKIUOSI IŠSIPILDĖ JŪSŲ SVAJONĖS PASIGIRTI SAVO "IT ŽINIOMIS" ANT VISOS LT   

don 2017-11-23, 20:46

 Jai norite suzinoti kiek pasualije gyvena trenktu, jums reikia pradeti prekiauti online.Kai kurie sio pasaulio individai yra visiski debilai. Kalbu is praktikos.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.