Rodyti:
2020-01-20, 20:37
Edita Kondrat

EDITA KONDRAT

Nerekomenduojame šios dizainerės paslaugų. Paėmė avansą 1000 EUR, nesilaikė brėžinių pateikimo terminų, prašėme grąžinti avansą, tačiau nesutiko. Po 2 mėnesių atsiuntė visiškai neprofesionaliai, atmestinai parengtus elektros ir santechnikos brėžinius, kuriuos kiti dizaineriai įvertino kaip “vaikiškus”, padarytus žmogaus be patirties.
2020-01-15, 10:20
Reklama, reklamos priemonės

REKLAMA, REKLAMOS PRIEMONĖS

Informacinis pranešimasLabai nesuprantama buvo reakciją uzdarbis.lt moderatoriaus, kai atidariau nauja tema apie Australijos Matrica kuri yra naudojama kaip marketingo priemonė produktu ir paslaugu pardavime, o taip pat ir daugiapakopėje partnerystės (Affiliates) programoje. Mano tema buvo įvertinta kaip kenksminga ir uždaryta.
2020-01-13, 16:45
Šatrijos odontologijos klinika

ŠATRIJOS ODONTOLOGIJOS KLINIKA

 Teko lankytis "Šatrijos odontologijos klinikoje" 3 kartus. Antro apsilankymo metu gyd. Julija Barlit atliko kanalų valymą ir plombavimą. Man pasirodė keista, kad turėjo būti atliktas kanalų valymas kadangi šita procedūra buvo atlikta kitoje klinikoje iš kurios perėjau į Šatrija, kad atliktu plombavimą.
2019-12-16, 14:14
Globali siunta

ESIUNTIMAS UAB GLOBALI SIUNTA - NEREKOMENDUOJU!

Niekam nerekomenduoju turėti jokių reikalų su eSiuntimas UAB Globali siunta įmone, nes žada telefonų mažiausią kainą, o apmokėjimui fakrūrą atsiūnčia po pristatymo daugiau nei dvigubą kainą :( mano atveju juos pasirinkau nes siūlyta buvo nuvežti siuntą už 17 eur o apmokėti pristačius su vėlavimų teko 49,30 eur :( Melagiai ir Apgavykai!!! Esu labai nusivylęs.
2019-12-10, 13:06
Ramūnas Valantinas

RAMŪNAS VALANTINAS - NEREKOMENDUOJU

Niekam nerekomenduoju turėti jokių reikalų su Ramūnu Valantinu ir jokia jo įmone (mūsų atveju MB Top namai). Jis kuria įmones, stato namus, pardavinėja, paskui bankrutuoja, neprisiima jokių atsakomybių už atliktą darbą, nesuteikia garantijų, netaiso savo atlikto broko. Jo statomi namai statomi nekokybiškai,
2019-11-12, 15:27
tikdarbas.com

TIKDARBAS.COM

Karolis Butkus, iliustriuoja kaip galima investavus 30-35€ uždirbti pagal sukurta schema kuri neveikia. Tokiu budu jūs prarasite savo pinigus ir nieko negausite nors pasirašęs, kad juos grąžina 100% finale tik prarasite pinigus. Neapsigaukite ir neinvestuokite į šitą apgavystę. Prisirašęs sau gerų komentarų
2019-10-25, 10:42
deklai-telefonams.lt

DEKLAI-TELEFONAMS.LT

ATSARGIAI - SUKČIAI!!!Užsisakiau kelis dėklus telefonui, sumokėjau iš anksto. Prekių negavau, skambinau - neatsako; rašiau el.paštu - neatrašo.  
2019-10-15, 21:05
Tomas Tvardauskas

TOMAS TVARDAUSKAS - SUKČIUS

Tomas Tvardauskas, neva užsiimantis metalo virinimo verslu, mano nuomone yra ne kas kitas kaip sukčius ir apgavikas. Prisidengęs veiklos pavadinimu Metalo Bebras jis paima avansus iš žmonių ir neatlieka sutartų darbų, dingsta, slapstosi ir net nesiruošia vykdyti savo įsipareigojimų.Taip pat skolinasi pinigus iš fizinių asmenų neva verslo plėtrai, tačiau tuos pinigus išleidžia ir net nežada skolų grąžinti.
2019-10-14, 19:31
UAB Autocarlis

APGAVIKAS ROLANDAS PEČKYS, UAB "AUTOCARLIS"

Likau apgautas įmonės UAB „Autocarlis“ (įmonės adresas Kauno skg. 24, Marijampolė) bei jos savininko Rolando Pečkio. Rolandas Pečkys buvo paduotas į teismą, nes 2018 spalio mėnesį jam buvo perduota 4400 eurų suma, kad juos perduotų už automobilius buvusius Italijoje ir tuomet juos pargabentų į Lietuvą.
2019-10-10, 22:23
Ūkininkas Povilas Dambrauskas

ŪKININKAS POVILAS DAMBRAUSKAS

 Saugokitės ūkininko Povilo Dambrausko produkcijos! Pardavinėja nerealiai dideles, pradėjusias pūti bulves. Per kelias dienas rūsyje jos pavirto į dvokiančią masę. Dambrauskas dar turi įžūlumo šaipytis, kad mes jas netinkamai laikėme! Nežinia kokia chemija jos buvo tręšiamos ir kur sandėliuojamos, kad tik nupirktos jau supuvo.