Rodyti:
2017-09-14, 16:29
Graži apdaila

WWW.GRAZIAPDAILA.LT

Įsigijome naują būstą ir nusprendėme jį susiremontuoti. Kaip ir dauguma informacijos bei meistrų pradėjome ieškotis internete. Tarp daugybės įmonių siūlančių savo paslaugas savo internetinį puslapį reklamavo ir www.graziapdaila.lt. Puslapyje pateikti remonto darbai su kainomis mums tiko bei skelbimai apie laiku ir kokybiškai atliekamus darbus, kėlė pasitikėjimo jausmą tad nusprendėme remonto darbus patikėti į graziadaila.
2017-09-10, 08:47
Egidijus Penkauskas

EGIDIJUS PENKAUSKAS

 Sveiki, Žmones būkite atsargūs su Egidijum Penkausku, jis yra visiškai nepatikimas statybų sektoriuje, loja daug o nedaro nieko, sako kad moka viską daryti, o pasirodo, kad tai tik kalbos. Ppinigai išleisti vėjais, nes reikia vėl eiti ir perdarinėti viską naujai.. Žodziu nerekomenduoju šito veikėjo samdyti atlikti kažkokių darbų.
2017-08-24, 15:43
TEO LT AB

TELIA NEKOKYBISKA PREKĖ

Pirkau iš buvusios Teo dabar jau Telios mazą nebrangų kompiuterį Asus. Pakibo pirmam paleidime jau. Ir apskritai lagina kiekvienam žingsnyje. Techniniam centre pasakė, kad viskas tvarkoj tiesiog jo galimybės tokios. Ar šiais laikais dar gamina tokį šūdą? Prieš 20 metu būčiau sakęs viskas ok, o ne dabar kai telefonai jau galingesni už kompus.
2017-08-23, 16:42

ATLIEKŲ TVARKYMAS

Vartotojas - žmogus. O mes už atliekų tvarkymą mokame pagal kvadratūrą. Antrą pusmetį kaina pakilo vos ne dvigubai, nes atsirado kintamoji dalis. Juk dalis gyventojų rūšiuoja. O kur logika - tokiame pat bute gyvena 1 žmogus arba 5 žmonės, o  moka tiek pat?
2017-08-23, 13:05
www.1a.lt

WWW.1A.LT

Nusipirkus prekę iš www.1a.lt, ji sugedo. Gedimas buvo ne dėl mano kaltės, o tiesiog tos prekės brokuota serija. 2 mėnesius prasikankinau su tais garantinio serviso veltėdžiais, ir tik nervus susiėdžiau, nes pasakė kad čia viskas gerai, prekės nei tvarkys, nei pakeis. Galiausiai užskėlė: pirk dar tokią pat prekę:D Argi jis ne visprotis? Tai vat, jei kas pirks bet kokią buitinę ar ne buitinę prekę, pirkit iš bet kur, tik ne 1a.
2017-08-20, 20:56
Konarskio gėlių turgus

KONARSKIO GĖLIŲ TURGUJE - GEDULO PREKĖS 3/7 IR 3/9 VIETOS

Konarskio gėlių turguje - gedulo prekės 3/7 ir 3/9 vietos -NEPIRKITE vainikų! Pardavinėja jauna mergina, bet labai nesąžininga - įkiša senus vainikus, neaišku, kada pagamintus.. Pirkome laidotuvėms labai artimo žmogaus, sumokėjome net 70 eur, o po dienos net eglių šakų spygliai buvo parudavę, gvazdikai nuvytę ir parudavę taip pat, rožės nuvyto visiškai.
2017-08-07, 00:00
KAROLIS JURČIUS

KAROLIS JURČIUS SUKČIUS

KAROLIS JURČIUS pabėgo su atlyginimu nepadaręs darbo. 
2017-08-01, 19:46
VisiVisi

IMONĖ VISIVISI - NESILAIKO NUMATYTŲ TERMINŲ

Imonėje "VisiVisi" užsakinėjome plastikinius langus. Žadėjo pagaminti už 3-jų savaičių. Virš dviejų mėnesių pralaukėm. NIEKO. Pasakė laukti DAR. Žadu kreiptis į vartotojų teises, kad atgauti pinigus. Būkite budrūs ir atsargūs su šia įmone.
2017-07-02, 06:03
ITBS

UAB ITBS

  Sveiki visi.Kadangi net praėjus tiek laiko, sulaukiu prašymų pasidalinti informacija apie santykius su kompanija ITBS ir jos taip vadinamu vadovu Jevgenij Kviatkovskij, tą ir darau.Dėl pažeistų savo teisių kreipėmės į visas Valstybines vartotojų teises atstovaujančias organizacijas ir visais atvejais mūsų pretenzijos buvo pripažintos pagrįstomis ir atsakovas UAB ITBS buvo įpareigotas geranoriškai spręsti pretenzijossprendimą mūsų naudai.
2017-07-01, 10:41
Rūta Damasauskaitė

RŪTA DAMASAUSKAITĖ NEPATIKIMAS

Rūta Damasauskaitė užsakius prekes išperkamuoju būdų jas pagaminus žmogus dingsta, gaištamas laikas LABAI NEPATIKIMAS ŽMOGUS, VENGITE TOKIŲ ŽMONIŲ.