Rodyti:
2019-04-02, 11:02
Drabužiai reklamai

UAB DRABUŽIAI REKLAMAI - NEKOKYBIŠKOS PASLAUGOS

 Viešumas geriausias ginklas, tad pristatau įmonę į kurią nevertėtų kreiptis. UAB "Drabužiai reklamai" yra nekokybiškas paslaugas teikianti ir atsakomybės už klaidas neprisiimanti įmonė, o ją atstovaujantis Ignas Plikūnas tvirtai tiki, kad dėl įmonės ir jų partnerių padarytų klaidų ar tiesiog elementaraus profesionalumo trūkumo yra kaltas užsakovas.
2019-04-01, 16:45
tikdarbas.com

TIK DARBAS UAB AR GALIMA PASITIKĖTI?

Jau viena kartą buvau nudegęs pagal darbo skelbimų, kai įdarbina užsienyje. Gal kas buvote išvažiavę per šia agenturą ir galite papasakoti, nes firma neduoda savo telefono ir negaliu įsitikinti ar čia tikras pasiulymas darbui Norvegijoje.
2019-03-29, 17:52
krutilvertel.com

KRUTILVERTEL.COM

 Tai tinklapis parduodantis knygas apie automobilių remontą pdf formate. Suradus reikalingą knygą prie jos yra pridėta kelios ištraukos iš knygos.   Tačiau, kai sumokėjęs 15€ parsisiunčiau knygą, joje buvo ne viskas  kas parodyta pavyzdyje, t.y. tik tiek kas yra nemokamose versijose. Pinigai į balą.
2019-02-25, 23:01
Remigijus Pagojus

REMIGIJUS PAGOJUS – APGAVO PERKANT PER SKELBIU.LT

Remigijus Pagojus nepatikimas asmuo, apgavo perkant Playstation 4 žaidimų kompiuterį, vertė 260 eurų.Pasidomėjas šiuo asmeniu, sužinojau, kad yra labai daug žmonių apgavęs, paviešinęs facebook grupėse, su manimi susisieke bent 7 nukenteję asmenys. Užsiima įvariomis aferomis – pardavinėjant įvairią techniką per skelbimu portalą kaip skelbiu.
2019-02-03, 18:35
SST GROUP

TOMAS MAKARAS, SST GROUP

Tomas Makaras iš “SST GROUP” ir dar kazkokia imone.... Saugokites - šis žmogus daro vidaus apdailos darbus, stato kotedžus ir t.t. Daug visko prižada, apsimeta labai išmananti, garantuoja aukštą kokybę. Prisisamdęs nemokšų - daugiausia ne lietuviai: baltarusai, gruzinai ir t.t.... sugadino sienas- po 2 dienu išsiputė puslės, vonios plyteles sudejo kreivai.
2019-01-29, 11:26
Saudenta

UAB SAUDENTA DIR. SAULIUS VILIMAS - SUKČIUS

Saulius Vilimas - sukčius. Visada buvau geros nuomonės apie odontologo specialybę, tačiau tokie žmonės kaip jis - teršia ją! Nesuprantu kaip iš jo dar nėra atimta licencija? Žmogus, kuris pelnosi iš kitų žmonių nelaimės. Dievas jam dar atlygins... Jeigu tik turite galimybę - venkite jo! Na o jeigu jau pakliūsite į jo pinkles, tai žinokite, kad mokėsite ne vieną šimtą eurų už bet kokią jo atliktą procedūrą.
2019-01-25, 15:42
Tezaurus AUDITAS

TEZAURUS AUDITAS

Tikrai neikit dirbti į šią įmonę, nes Siaubingi vadovai, absoliučiai nemokantys dirbti su žmonėmis, jokios komunikacijos, jokio ryšio su darbuotojais, visi laikomi lochais ir tinginiais. Atėjus naujam darbuotojui beveik iškart reikia imti ir dirbti su klientais, jokio įvedimo, jeigu nesusitvarkai, tu prastas darbuotojas.
2019-01-10, 20:14
Viasat televizija

APSAUGOK IR NUO VIASAT

Patarimas visiems planuojantiems užsisakyt kažką iš Viasat ar naujojo jų pavadinimo TV Play Home - laikykites kuo toliau nuo jų. Sutartis NR1 Buvau Viasat nuo 2015m. Viskas vyko daug maž sklandžiai kol rugsėjo men. nustojo veikti 2 imtuvai. Pasidomėjęs kas vyksta buvau informuotas, kad mano seni imtuvai nustojo veikti dėl to, kad jie per seni ir aš privalau įsigyti naujus, modernius imtuvus.
2019-01-04, 11:51
Baltijos Autoremontas

UAB BALTIJOS AUTOREMONTAS

Po remonto paliko neįsuktus kreipiamųjų stabdžių suporto varžtus (ne neprisuko, o jų ten aplamai nebuvo), be kurių galėjo baigtis labai blogai. Jau nekalbu apie labai prastai pritvirtintą posparnio apsaugą, paliktas didžiulis tarpas, pro kurį kaupiasi skysčiai, nešvarumai. Autoserviso darbuotojų bendravimas nemalonus.
2019-01-02, 19:58
tikdarbas.com

TIKDARBAS.COM

Neapsigaukite. Žaidžiau 2 kartus inešdama po 50€, ir du kartus pralaimėjau. Nuostolis 100€. Pinigu nieks negrąžina. Razvodas. Trina blogus komentarus.