Rodyti:
2011-05-03, 12:39
IKI

UAB PALINK (IKI) JONAŽOLIŲ G.1 VILNIUS

Alkoholinių gėrimų (o gal ir kitų prekių) kainos nurodytos kainoženkliuose skiriasi (aišku į didesnę pusę) nuo tų, kurios yra mušamos kasoje ir nurodomos fiskaliniuose kvituose. Tai patyriau penkis kartus. Pardavėjos elgiasi grubiai, į prašymus taikyti kainoženklyje nurodytą kainą reaguoja nenoriai, tai padaryti sutinka tik kai pagrąsinama kreiptis į atitinkamas tarnybas.
2011-05-02, 14:00
Delore

DELORE - NEATLIEKA DARBŲ IKI GALO

 Nerekomenduojame su šita firma turėti reikalų. Pirkom Delore firmoje įmontuojamą kaitlentę ir orkaitę, užsisakėm pas juos ir spintelę orkaitei. Dieną prieš montavimą paaiškėjo, kad mūsų orkaitė atkeliavo su įskeltu stiklu ir, kadangi jie užsisakinėja tik po vieną, mes galime arba laukti neprognozuojamą laiką, arba rinktis kitą.
2011-04-26, 16:20
Borita

RESTORANAS LŪJA, UAB "BORITA", ILJA BORIK APGAVIKAI, SUKČIAI, VAGYS

Norėjau papasakoti apie savo patirti dirbant UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "BORITA" dar anksčiau žinoma kaip "Boritila" arba kitaip Restoranas "Lūja" H. Manto g. 20, Klaipėdos m.Atėjau į pokalbį dėl darbo, klausė įvairių klausimų kaip per įprastą interviu restorano savininkas Ilja Borik. Pasiūlė "pasimokyti" dirbti jo restorane apie savaitę ir po to įdarbinti į padavėjos darbą.
2011-04-21, 23:35
InMondus

INMONDUS BALDŲ SALONAS KAUNE

Venkite baldų salono Inmondus. Kokybė itin prasta. Toli gražu prasilenkia su kaina!!! Pristatymo terminai negalioja.Lenkiški baldai sukurti ubagams norintiems išmesti savo pinigus!
2011-04-18, 21:50
FIX AUTO LT

SERVISAS FIXAUTO

Serviso Fixauto, esančio Kalvarijų g. 122, reklama ir paslaugos neatitinka realybės.Tvarkydami vieną jie sulaužo visai ką kitą, ko pasekoje vėl tenka važiuot į automobilių servisą.Norėdami apsaugoti savo automobilį nuo papildomų  remontų ir detalių pirkimų - NESINAUDOKITE FIX AUTO "SERVISO" PASLAUGOMIS.
2011-04-14, 14:46
Kauno Centro seniūnija

KAUNO CENTRO SENIŪNIJA

Noriu pasidalinti problemomis, su kuriomis susidūrėme, norėdami deklaruoti gyvenąmąją vietą Kauno Centro seniūnijoje.Pirmiausia, yra nepasirūpinta parkavimu gyventojams, nes visa nedidelė mašinų stovėjimo aikštelė yra nuolat pilna, greičiausiai - darbuotojų ar kt. asmenų. Manau, kad turėtų būti skirtos bent kelios vietos, tik gyventojams, kurie atvyksta tvarkyti reikalų.
2011-04-13, 22:43
Tomas Šaulys

SAULIO IV

Neprasidėkite su asmeniu Tomu Šauliu iš Kauno, kuris neva atlieka remonto, statybos, santechnikos, elektros instaliacijos darbus. Tai atlieka jo samdyti neturintys kvalifikacijos žmonės. Tuos pačius darbus atlieka per kelis kartus: griauna, tvarko, griauna- tvarko. Darbai yra labai stipriai vilkinami.
2011-04-12, 20:48
Ecolive24

ECOLIVE24 INTERNETINE PARDUOTUVE

Trumpai tariant nei prekiu, nei pinigu...nesinori visko smulkiai rasyti, nes ir taip internete pilna skundu apie sia imone..tiesiog jei nenorite tureti bedu neprasidekite su siais apgavikais.
2011-04-08, 10:52
Valstybinė mokesčių inspekcija

DĖL PAKRUOJO VMI DEKLARUOJANČIŲ DARBUOTOJŲ NEKOREKTIŠKO ELGESIO

 Užsukus į Pakruojo VMI deklaruoti savo pajamas iš deklaruojančių darbuotojų ne tik nesulaukiau atsakimo į savo klauimą, bet ir buvau apšaukta ir išprašyta iš kabineto. Šie darbuotojai nepagarbiai elgiasi ir su kitais asmenimis. Norėčiau, jog Pakruojyje aptarnavimo lygis butu kiek geresnis.
2011-04-04, 22:44
Fasadų šiltinimo meistrai

FASADŲ ŠILTINIMO MEISTRAI

Na ka galiu pasireiksti ir as cionais jog teko moketi du kartus:) taigi teko siltintis savo naujos statybos nama ir zinoma kaip ir visi zmones stengiausi pataupyti ir ieskojau kur galima butu tai pigiau pasidaryti teko isgirsti visoki ukainu ir 32lt uz kv/m ir 25lt 1r net 20 lt uz kv/m taigi ir pasisamdziau